Channel 5, brytyjski nadawca należący do Paramount, musi zdecydować, czy wyemitować prawdopodobnie ostatni serial telewizyjny Michaela Mosleya przed jego przedwczesną śmiercią.

Deadline rozumie, że Mosley sfilmował Cuda ludzkiego ciała dla Channel 5, a trzyczęściowa seria jest prawie ukończona.

Źródło Paramount podało, że jest zbyt wcześnie, aby określić, czy program wyprodukowany przez Storyboard Studios będzie emitowany po potwierdzeniu w niedzielę śmierci Mosleya.

Prezenter telewizyjny i podcastowy przebywał na wakacjach na greckiej wyspie Symi, kiedy upadł i zmarł. Jego ciało odnaleziono po zaginięciu w środę.

Według BBC wstępna sekcja zwłok wykazała, że ​​Mosley zmarł z przyczyn naturalnych i nie stwierdził żadnych obrażeń na ciele.

Mosley postanowił zbadać, jak działa ludzkie ciało Cuda ludzkiego ciałapodczas którego testował przełomowe odkrycia naukowe, w tym nowy skan, który może przewidzieć zawał serca.

W oświadczeniu na LinkedIn założycielka Storyboard, Natalie Humphreys, złożyła hołd Mosleyowi i przekazała, że ​​składa „najgłębsze wyrazy współczucia” jego rodzinie.

„Wielu z nas miało radosne doświadczenie regularnej współpracy z Michaelem przez lata, a niedawno zakończyliśmy współpracę nad nowym wspólnym serialem. Cały zespół jest załamany” – powiedział Humphreys.

„Michael pomógł dzięki swoim treściom tak wielu ludziom na całym świecie i nawet ludzie, którzy nie spotkali go osobiście, mogli poczuć z nim głęboką więź. To jego niesamowity wpływ. Walczymy o odpowiednie słowa, aby wyrazić, jak wielką dziurę pozostawia. Tęsknimy za Tobą, Michale.

Paramount odmówił komentarza.

Zrodlo