Meghan Markle rzekomo postawiła jeden „warunek”, aby jej mąż, Książę Harrymusi wyrazić zgodę, jeśli ma wrócić do Wielkiej Brytanii.

Księżna Sussex podobno pragnie własnego miejsca na nocleg i odpowiedniego bezpieczeństwa na czas podróży przez staw.

Książę Harry i Meghan Markle mieszkali w swojej rezydencji Frogmore Cottage w Windsorze do 2020 roku, kiedy to ustąpili ze stanowiska starszych pracujących członków rodziny królewskiej. Następnie przenieśli się do Ameryki, gdzie obecnie mieszkają ze swoimi dziećmi.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Rzekomy „poważny stan” Meghan Markle, jeśli ma wrócić do Wielkiej Brytanii

MEGA

Według Lustroksiężna Sussex wyraziła ograniczenia dotyczące potencjalnego powrotu do Wielkiej Brytanii, podając „główny warunek”, który książę Harry musi spełnić, jeśli ma odbyć podróż.

Chociaż Harry w tym roku dwukrotnie wracał do Wielkiej Brytanii – aby spotkać się ze swoim chorym ojcem i na wydarzenie Invictus Games – Meghan nie dotknęła brytyjskiej ziemi od czasu, gdy w 2022 r. uczestniczyła w pogrzebie zmarłej królowej Elżbiety II.

Para mieszkała wcześniej w swoim domu Frogmore Cottage w Windsorze, zanim opuściła starszych pracujących członków rodziny królewskiej i przeprowadziła się za granicę.

Ekspert królewski Tom Quinn powiedział teraz, że wróci do kraju tylko wtedy, gdy książę Sussex znajdzie własne mieszkanie i poda odpowiednie szczegóły dotyczące bezpieczeństwa.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

„Meghan oświadczyła, że ​​jest gotowa wrócić do Anglii tylko wtedy, gdy ona i Harry będą mieli własne mieszkanie i bezpieczeństwo, które oboje czują, jest niezbędne. Meghan nigdy nie wróci do Wielkiej Brytanii i nie zamieszka z krewnymi męża” – Quinn powiedziała serwisowi informacyjnemu .

„Jeśli parze uda się znaleźć stały dom i uporać się z kwestiami bezpieczeństwa, z pewnością będą chcieli sprowadzić swoje dzieci do Wielkiej Brytanii, ale dotarcie do punktu, w którym Archie i Lili będą mogli się rozwijać, będzie wymagało wiele wysiłku dyplomatycznego autentyczne i ciepłe relacje z kuzynami Georgem, Charlotte i Louisem” – dodał królewski ekspert.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Książę szuka „stałego” domu w Wielkiej Brytanii

Książę Harry, Meghan Markle
MEGA

„Poważny stan” Meghan ma miejsce w momencie, gdy uważa się, że Harry szuka stałego domu w Wielkiej Brytanii.

Quinn powiedział wcześniej portalowi informacyjnemu, że motywem poszukiwań Harry’ego jest fakt, że tęskni za swoim dawnym życiem i „przyjaciółmi z wojska”.

„W miarę upływu czasu Harry tęskni za niektórymi aspektami swojego dawnego życia w Wielkiej Brytanii. Nieuchronnie kończy się miesiąc miodowy, kiedy w Stanach wszystko jest nowe i ekscytujące, a Harry patrzy w przeszłość przez różowe okulary – udostępnił Quinn.

Dodał: „Tęskni za swoimi przyjaciółmi ze Starego Etonu i wojskiem, z których wielu nie odwiedziło Meghan, ponieważ nie dogadują się z Meghan. Harry jest zdeterminowany, aby znaleźć swój własny stały dom w Wielkiej Brytanii, co częściowo jest powodem, dla którego kontynuuje legalne działania mające na celu nakłonienie brytyjskiego podatnika do zapłaty za swoje bezpieczeństwo.”

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Książę Harry zyskuje prawo do odwołania się od decyzji dotyczącej bezpieczeństwa

Książę Harry, Meghan Markle
MEGA

Czas pokaże, czy była aktorka „W garniturach” wróci do Wielkiej Brytanii, ponieważ jej „stan” nie wydaje się zbyt wygórowany.

Prośba Meghan o zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa w Wielkiej Brytanii pojawia się także po tym, jak Harry uzyskał prawo do odwołania się od wyroku Wysokiego Trybunału, który wspierał obniżenie jego protokołu bezpieczeństwa podczas jego pobytu w kraju, zgodnie z BBC.

Podobnie jak inni członkowie rodziny królewskiej wyższego szczebla, para otrzymywała ochronę finansowaną z pieniędzy podatników, gdy byli pracującymi członkami rodziny królewskiej, ale Komitet Wykonawczy Królewskiego i VIP-ów (Ravec) obniżył poziom ich ochrony policyjnej po tym, jak zrezygnowali ze swoich obowiązków.

Harry pozwał Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w 2020 r. w związku z ich decyzją, ale w lutym Wysoki Trybunał oddalił jego sprawę, uznając, że decyzja Raveca była „prawnie uzasadniona”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Przyjaciele księcia Harry’ego rzekomo nie dogadują się z Meghan Markle

W czwartek książę i księżna Sussex spotykają się z publicznością w zamku Windsor w Berkshire po śmierci królowej Elżbiety II
MEGA

Harry stara się powrócić do swojego dawnego życia. Według doniesień Meghan powinna zwrócić uwagę na jedną część jego życia, czyli relacje z jego przyjaciółmi.

Według Codzienna poczta, Ekspert królewski Richard Eden ujawnił, że przyjaciele Harry’ego nie do końca dogadywali się z Meghan, kiedy poznali się po raz pierwszy ze względu na różnice zdań i wartości.

Para dodatkowo podsyciła spekulacje, przegapiając w zeszłym tygodniu ślub Hugh Grosvenora z Olivią Henson w katedrze w Chester. Grosvenor jest najstarszym przyjacielem Harry’ego i ojcem chrzestnym ich syna, księcia Archiego.

Przyjacielom księcia trudno było zgodzić się z „poprawnym politycznie Kalifornijczykiem”

Harry i Meghan na drugim dniu igrzysk Invictus Książę i księżna Sussex oglądają zawody lekkoatletyczne drugiego dnia igrzysk Invictus
MEGA

Eden zauważyła dalej, że nieobecność Harry’ego i Meghan na ślubie Grosvenora nie powinna być zaskoczeniem ze względu na rzekomy rozłam między Meghan a przyjaciółmi księcia, ponieważ trudno im było zgodzić się z „poprawnym politycznie Kalifornijczykiem”.

„Kiedy w 2017 roku książę Harry zaczął przedstawiać swoim najbliższym znajomym nową dziewczynę Meghan Markle, nie wszyscy z nich polubili amerykańską aktorkę” – stwierdziła Eden.

„W końcu przyjaciele Harry’ego to zazwyczaj entuzjaści sportów wiejskich z przyziemnym poczuciem humoru, podczas gdy Meghan jest poprawną politycznie Kalifornijką, która praktykuje jogę, kiedy nie popija zielonych koktajli ani nie przegryza awokado na grzance” – dodał królewski ekspert.

Zrodlo