(Zdjęcie: Luke Hales/Getty Images)

W zeszłym sezonie New York Giants mieli ogromne problemy w ataku.

Daniel Jones zasłużył na dużą winę za to, ponieważ znacznie pogorszył się jego najlepszy sezon w karierze.

Jednakże, żeby być uczciwym, i nawet jeśli wszyscy inni rozgrywający wyglądali znacznie lepiej, gdy dano im szansę, on też nie miał zbyt wiele broni, z którą mógłby pracować.

Dlatego Giants uznali, że najlepiej będzie dać mu jednego z najlepszych perspektywicznych skrzydłowych, jakich widzieliśmy od lat, zamiast odchodzić od niego.

W najgorszym przypadku Malik Nabers nadal by tam był, gdyby później zdecydował się zatrudnić innego rozgrywającego i zerwać współpracę z Jonesem.

Jak na razie wszystko w porządku, jeśli chodzi o produkt LSU.

Jak widać w klipie udostępnionym na Twitterze przez Ralpha Vacchiano, Nabers już robi ogromne wrażenie na organizacji, dokonując chwytów jedną ręką niczym Odell Beckham Jr.

Analitycy uważają, że Nabers może również odgrywać podobną rolę i wpływ na atak, jak jego koledzy, absolwenci LSU, gdy wchodził do ligi.

Kariera Odella Beckhama Jr. była naznaczona kontuzjami, ale gdy był zdrowy, był jednym z absolutnie najlepszych zawodników w grze.

Nabers to także wysportowany maniak, mający talent do robienia wielkich zagrań i chwytów z kołowrotka, więc od razu powinien być WR1 w Wielkim Jabłku.

Mając to na uwadze, nie będzie już miejsca na wymówki dla Daniela Jonesa, a ten sezon powinien być dla niego decydujący.

NASTĘPNY:
Giants Insider wypowiada się przeciwko negatywnej opinii Darrena WalleraZrodlo