OSZCZĘDŹ 241 USD: Przenośny klimatyzator Black+Decker 14 000 BTU jest dostępny w sklepie Amazon za 439,99 USD, w porównaniu z normalną ceną wynoszącą 680,99 USD. To 35% zniżki.


Witamy w połowie czerwca. Dzisiejsza data oznacza, że ​​jesteśmy coraz bliżej szczytu letnich upałów. Jeśli w zeszłym roku cierpiałeś, siedząc w dusznym domu, czas zaopatrzyć się w przenośny klimatyzator. Dzięki dzisiejszej ofercie w Amazon możesz zachować spokój ze zniżką.

Od 11 czerwca przenośny klimatyzator Black+Decker 14 000 BTU jest w sprzedaży za 439,99 USD, czyli mniej niż zwykła cena 680,99 USD. To 35% zniżki lub oszczędność 241 USD.

ZOBACZ TEŻ:

Rozpocznij sezon kempingowy dzięki tym ofertom w Amazon

Pamiętasz zeszłe lato, kiedy nie mogłeś spać z powodu upału? Jeśli brzmi to znajomo, inwestycja w przenośny klimatyzator może mieć ogromne znaczenie. Model Black+Decker 14 000 BTU przeznaczony jest do chłodzenia pomieszczeń o powierzchni do 700 stóp kwadratowych. Dołączony zestaw do montażu okiennego umożliwia zastosowanie przenośnego klimatyzatora w poziomych lub pionowych otworach okiennych o średnicy od 20,5 cala do 59 cali.

Najlepsze historie, które można mashować

Wygoda jest kluczem do projektowania przenośnego klimatyzatora Black+Decker. Dołączony pilot zdalnego sterowania umożliwia włączanie i wyłączanie urządzenia, siedząc wygodnie w łóżku lub na kanapie. Ustawienia temperatury mieszczą się w zakresie od 64 stopni Fahrenheita do 90 stopni.

Jeśli Twoim najważniejszym priorytetem nie jest chłodzenie pomieszczenia, możesz przełączyć Black+Decker na osuszanie pomieszczenia lub ustawić go na tryb wentylatora, aby pomóc w cyrkulacji powietrza. Jeśli chcesz używać przenośnego klimatyzatora w innym pomieszczeniu, dolne kółka i boczne uchwyty powinny ułatwić jego przenoszenie.

Zanim lato zrobi się zbyt gorąco i wyprzedają się Twoje lokalne sklepy, sięgnij po wydajny przenośny klimatyzator Black+Decker 14 000 BTU i zrelaksuj się w domu w komfortowej temperaturze.Zrodlo