TL;DR: Zdobądź odnowionego iPada 6 klasy A i odnowione słuchawki Beats Flex za jedyne 174,99 USD (reg. 249,99 USD) przez ograniczony czas.


Jeśli przydałoby się odświeżenie technologii, nie trzeba wydawać fortuny na nowe gadżety. Odnowiona elektronika to fantastyczny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a jednocześnie uzyskanie produktów najwyższej jakości. Na przykład odnowiony Apple iPad 6 i odnowione słuchawki Beats Flex możesz kupić za jedyne 174,99 USD (reg. 249,99 USD), co oznacza 30% zniżki.

Oprócz oszczędności pieniędzy, odnowiona lub odnowiona elektronika to świetny sposób na wsparcie planety poprzez zapobieganie składowaniu elektroodpadów na wysypiskach, według EPA. Ten pakiet zawiera dwa najwyższej klasy urządzenia elektroniczne, które zostały wyczyszczone i przetestowane pod kątem działania jak nowe, za cenę znacznie niższą niż w przypadku fabrycznie nowych. iPad ma klasę odnowienia A, co oznacza, że ​​jest dostarczany w stanie niemal idealnym.

Począwszy od roku modelowego 2018, iPad szóstej generacji jest wyposażony w chip Apple A10 zapewniający szybką pracę podczas zakupów online, transmisji strumieniowej programów czy nadrabiania zaległości w służbowych e-mailach. Ma przyzwoite 32 GB pamięci, dwa aparaty i 9,7-calowy wyświetlacz Retina. W zestawie znajduje się także etui, rysik i osłona ekranu.

Odnowione słuchawki Beats Flex są wyposażone w elastyczny kabel, który zapewnia wygodę przez cały dzień. Od roku modelowego 2020 te słuchawki są wyposażone w chip Apple W1. Mają magnetyczną konstrukcję, zapewniają doskonały dźwięk i są dostarczane z czterema różnymi wskazówkami dotyczącymi komfortu. Słuchawki Beats współpracują także bezproblemowo z produktami Apple, więc synchronizacja słuchawek z nowym tabletem (i wszystkimi urządzeniami Apple) będzie łatwa.

Zakupy na Dzień Ojca? Kup tacie coś, co zapewni mu rozrywkę na długie lata.

Możliwość mieszania ofert

Przez ograniczony czas możesz kupić odnowiony Apple iPad 6 klasy A i odnowiony zestaw słuchawek Beats Flex w cenie 174,99 USD (reg. 249,99 USD).

Stos społecznościowy ceny mogą ulec zmianie.Zrodlo