OSZCZĘDŹ DO 289,95 USD: Rzadko dostępny w sprzedaży MacBook Pro M3 to najlepszy laptop firmy Apple i jest dostępny w sprzedaży w Best Buy. Zdobądź MacBooki już od 1799 USD, oszczędzając 200 USD i 10% oszczędności. Ponadto członkowie My Best Buy Plus otrzymują kolejne 100 USD zniżki.


Oferty MacBooka Pro M3 w Best BuyLaptop MacBook Pro

MacBooki Pro to domyślne laptopy branż kreatywnych, od edycji wideo po projektowanie graficzne. Zapewniają równowagę między oszałamiającą grafiką, znakomitą żywotnością baterii i szybkością działania. Najnowsze MacBooki Apple zawierają chip M3, co czyni je najszybszymi laptopami marki. Jedyne co może ich pokonać to Może nowy iPad Pro z chipem M4. Biorąc to wszystko pod uwagę, ponieważ jest to najnowsza technologia, rzadko widujemy w sprzedaży MacBooka Pro M3.

ZOBACZ TEŻ:

Recenzja M3 MacBook Pro 14-calowy: Dlaczego warto kupić ten laptop Apple

Dlatego skorzystaliśmy z oferty Best Buy na 14- i 16-calowe MacBooki Pro M3, które kosztują nawet 200 dolarów. Poza tym ta oferta obejmuje więcej niż tylko modele podstawowe. Obydwa sprzedawane modele mają 18 GB pamięci RAM i dysk SSD 512. Ponieważ jedną z naszych największych wad w stosunku do MacBooka Pro jest brak pamięci w modelach początkowych, cieszymy się, że w tym przypadku wzrosła ona do 18 GB zamiast 8 GB.

Możliwość mieszania ofert

Chociaż modele są już objęte rabatem do 10%, członkowie programu My Best Buy Plus firmy Best Buy otrzymają dodatkowe 100 USD zniżki. Roczne członkostwo kosztuje zaledwie 49,99 USD — mniej niż oszczędności, jakie uzyskasz na tych MacBookach — dlatego zalecamy zarejestrowanie się przed skorzystaniem z tej oferty.Zrodlo