Ekspert królewski Michael Cole wypowiedział się na temat braku bliskości między Karolem a jego wnukami, twierdząc, że monarcha może zrobić tylko tyle za pomocą rozmów wideo i pragnie głębszej więzi.

Ekspert królewski odnotował rzekome wysiłki księcia Harry’ego mające na celu znalezienie domu w Wielkiej Brytanii i wyraził nadzieję, że dzięki temu dzieci będą bliżej króla Karola walczącego z rakiem.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Król Karol chce więcej czasu spędzonego z Archiem i Lilibet

MEGA

Cole niedawno rozmawiał z Codzienna poczta i twierdził, że Charles głęboko odczuwa „brak bliskości” ze swoimi wnukami ze strony Harry’ego.

Ekspert królewski powiedział, że Karol obecnie „wygląda na tak szczęśliwego i zadowolonego, jak go kiedykolwiek widziałem”, ale nadal żałuje jednego: nie spędza czasu z Archiem i Lilibet.

Wyjaśnił, że dwójka „niewinnych małych dzieci” nie ma „prawdziwego kontaktu” z resztą rodziny królewskiej w Wielkiej Brytanii, gdy dorastają w Kalifornii.

Były królewski korespondent BBC powiedział, że monarcha „z radością powita przyjemność i komfort” przebywania ze swoimi wnukami podczas leczenia nieujawnionego rodzaju raka.

Cole podzielił się także swoją opinią na temat przyczyn rozłamu między Karolem a wnukami.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Powiedział: „Nie tylko odległość 8000 km dzieląca Clarence House od Kalifornii utrzymuje monarchę z daleka od jego najmłodszych wnuków. Niechęć między księciem Harrym i jego żoną Meghan a rodziną królewską stworzyła głęboki podział, który sprawia, że ​​normalna rodzina relacje tak napięte, że prawie niemożliwe.”

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Król Karol nie zadowala się samymi rozmowami wideo

Król Karol uczestniczy w 200. Paradzie Suwerena
MEGA

Cole powiedział dalej Codzienna poczta że Karol widuje swoje pozostałe wnuki, księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa, „tak często, jak to możliwe” i zawsze chętnie uczestniczy w ich zainteresowaniach i zajęciach.

Jednak jeśli chodzi o dzieci Harry’ego i Meghan, monarcha opiera się na technologii, aby się łączyć, i tylko tyle może zrobić za pomocą rozmów wideo.

Powiedział: „Chociaż król chętnie przyjmuje jakąkolwiek formę kontaktu, technologia nie jest w stanie zrekompensować utraty bliskości. Król dotkliwie odczuwa brak bliskości ze swoimi wnukami z Kalifornii. Długie nieobecności rodziców na długich podróżach po Wspólnocie Narodów wpłynęły na jego dzieciństwo. – niektóre trwające nawet sześć miesięcy.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Cole poinformował dalej, że król chce „wykorzystywać każdą okazję”, aby nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi wnukami, zwłaszcza teraz, gdy każdy dzień jest cenny.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Konflikt Harry’ego i Meghan z rodziną królewską

Rodzina królewska
MEGA

W wywiadzie Cole stwierdził, że Harry i Meghan nie pomagają Charlesowi w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi. Zauważył, że para nie odmawia bezpośrednio do nich dostępu, ale „nie umożliwia” ich rodzinie głębszego kontaktu.

Ekspert królewski powiedział: „Król widział Archiego osobiście tylko kilka razy, a księżniczkę Lilibet tylko raz. Państwo Sussexowie nie skorzystali z okazji, aby ochrzcić Lilibet w kaplicy św. Jerzego w Windsorze podczas ich ostatniej wizyty, kiedy była taka możliwość. i można było to całkiem łatwo zaaranżować”.

Cole powiedział również, że relacje między rodziną Harry’ego i Meghan a resztą rodziny królewskiej zostały „wystawione do granic wytrzymałości”, więc nie ma silnych relacji z dziećmi.

Przypisał to napięcie licznym wywiadom i programom telewizyjnym, których Harry i Meghan udzielili, a także kontrowersyjnemu pamiętnikowi „Spare”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Czas spędzony z wnukami pocieszyłby króla Karola podczas jego walki z rakiem

Koronacja króla Karola III i królowej małżonki Camilli, Londyn, Wielka Brytania – 6 maja 2023 r
MEGA

Cole powiedział serwisowi informacyjnemu, że Harry ostatnio szukał nieruchomości w Wielkiej Brytanii, próbując „odbudować tam dom”.

Ekspert królewski miał jednak wątpliwości, czy książę znajdzie dom na czas, aby Karol mógł nawiązać głębszą więź z Archiem i Lilibet, zanim rozpoczną naukę w Ameryce.

Powiedział: „Czas jest ulotny. Król, który wygląda na tak szczęśliwego i zadowolonego, jak nigdy go nie widziałem w ciągu 56 lat, odkąd opublikowałem o nim mój pierwszy reportaż telewizyjny, wyraźnie pogodził się ze swoją chorobą, dzielnie znosząc leczenie i stawić czoła przyszłości z godną pochwały odwagą.”

Cole powiedział dalej, że „jedynym żalem” króla jest to, że nie może spędzać czasu z wnukami. Dodał, że idealnym rozwiązaniem, aby „pocieszyć i zachwycić” brytyjskiego monarchę podczas walki z rakiem, będzie możliwość regularnego spędzania czasu ze swoimi wnukami.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Książę Harry rzekomo szuka domu w Wielkiej Brytanii, ponieważ nie odwiedzają go starzy przyjaciele

Książę Harry, książę Sussex i Meghan Markle, księżna Sussex, uczestniczą w nabożeństwie z okazji Święta Dziękczynienia za królową z okazji 70. rocznicy platynowego jubileuszu monarchy w katedrze św. Pawła w Londynie.  03 czerwca 2022 r
MEGA

Według LustroEkspert królewski Tom Quinn stwierdził, że Harry szuka „stałego” domu na wsi, ponieważ chce pozostać w kontakcie ze swoim dawnym życiem i tęskni za przyjaciółmi w domu.

„W miarę upływu czasu Harry tęskni za niektórymi aspektami swojego dawnego życia w Wielkiej Brytanii. Nieuchronnie kończy się miesiąc miodowy, kiedy w Stanach wszystko jest nowe i ekscytujące, a Harry patrzy w przeszłość przez różowe okulary – udostępnił Quinn.

Dodał: „Tęskni za swoimi dawnymi przyjaciółmi z Eton i wojska, z których wielu nie odwiedziło Meghan, ponieważ nie dogadują się z Meghan. Harry jest zdeterminowany, aby znaleźć swój własny stały dom w Wielkiej Brytanii, co częściowo jest powodem, dla którego kontynuuje legalną karierę. działania mające na celu nakłonienie brytyjskiego podatnika do zapłaty za swoje bezpieczeństwo.”

Zrodlo