Chwila Kim ŻołciakObecność w mediach społecznościowych maluje obraz czarującego życia, a za kulisami wszystko wydaje się być zbyt realne.

Wraz z pogłębianiem się jej problemów finansowych, kłopoty finansowe Kim Zolciak jeszcze się nie skończyły.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Kim Zolciak nakazał spłacić dług w wysokości 2500 dolarów pośród rosnących rachunków

MEGA

Kłopoty finansowe Żołciaka narastają. Teraz musi spłacić prawie 2500 dolarów zadłużenia na karcie kredytowej wobec Target National Bank.

Według TNB Zolciak pierwotnie otworzyła kartę kredytową w 2007 r., ale w 2022 r. zalegała z płatnościami, a ostatnia płatność w wysokości 500 dolarów została dokonana we wrześniu tego roku.

Pomimo rzekomych żądań TNB uregulowania długów, prezenterka telewizyjna nie odpowiedziała. Dokumenty sądowe uzyskane przez TMZ ujawniło, że w marcu sędzia z Gruzji wydał wyrok zaoczny, w którym nakazał Zolciakowi zapłatę należnej kwoty plus ponad 100 dolarów kosztów sądowych.

Jednak według doniesień Zolciak nie ustosunkował się do pozwu, co skutkowało wydaniem wyroku zaocznego.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Kroy Biermann oskarżyła Kim Zolciaka o ekstrawaganckie wydatki

Nowe zarządzenia sędziego sprawiają, że rozwód Kim Zolciak i Kroy Biermann jest jeszcze bardziej MESSERSKI
MEGA

Kłopoty finansowe gwiazdy reality show wykraczają poza zwykły rachunek za kartę kredytową, jak jej były mąż, Kroy Biermann, rzucił jej kiedyś wyzwanie w związku z jej nawykami dotyczącymi wydatków.

W kwietniu Biermann oskarżyła Zolciak o odmowę przekazania jej dokumentów finansowych, sugerując, że ma coś do ukrycia. Według The Blast Biermann przedstawił arkusz kalkulacyjny zawierający szczegółowe informacje o wydatkach Zolciaka w latach 2016–2023.

Z dokumentu wynika, że ​​wydała ponad 600 000 dolarów na luksusowe marki, takie jak Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Chanel, Versace i Agent Provocateur.

Była gwiazda NFL podkreśliła także posty Zolciak w mediach społecznościowych, w których prezentuje kosztowne zabiegi kosmetyczne, w tym odmładzanie pochwy i zastrzyki z botoksu.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Wystawne wydatki i ukryte konta Kim Zolciaka

Kim Zolciak i Kroy Biermann widziani na LAX
MEGA

W dokumentach sądowych przedstawionych przez Biermanna zarzucał Zolciakowi wydawanie znacznych kwot na loterię i Bitcoin. Biermann twierdził, że suma tych płatności wyniosła 161 912,87 dolarów w 2021 r. i 65 966,95 dolarów w 2022 r.

Na tym oskarżenia gwiazdorskiego sportowca się nie skończyły. Zarzucał, że Zolciak chętnie wydawała pieniądze na jej przyjemności, jednak jej wkład w wydatki domowe był zauważalnie znikomy.

Biermann zarzuciła także matce sześciorga dzieci, że uchyla się od płacenia rachunków i potajemnie przechowuje gotówkę na osobnym koncie bankowym.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Kim Zolciak szukała ochrony prywatności w związku z kłótnią rozwodową z Kroyem Biermannem

Przed ujawnieniem Biermanna w arkuszu kalkulacyjnym jego żona, z którą był w separacji, podjęła kroki prawne, aby chronić prywatność swojej rodziny.

„The Blast” ujawnił, że Biermann nalegała na udostępnienie dokumentów finansowych Zolciakowi, czemu stanowczo się sprzeciwiała, obawiając się, że zagrozi to ich prywatności.

Według doniesień złożyła wniosek o ochronę danych osobowych swojej rodziny, powołując się na swoją odpowiedź na wniosek Biermanna o wymuszenie odkrycia.

Wniosek o wymuszenie ujawnienia informacji to wniosek prawny, w którym zwraca się do sądu o wyegzekwowanie udostępniania informacji między stronami.

46-latka podkreśliła jednak, że ich rozwód spotkał się z „intensywnym zainteresowaniem mediów”. Twierdziła również, że ich prywatne dane zostały rozpowszechnione w mediach społecznościowych i różnych serwisach informacyjnych.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

W odpowiedzi na te obawy Zolciak podjął zdecydowany krok, podpisując nakaz zgody, czyli umowę prawną mającą na celu ochronę prywatności wszystkich stron zaangażowanych w sprawę rozwodową.

W oczekiwaniu na decyzję sądu złożyła przyspieszony wniosek o wydanie nakazu ochrony w dniu 5 lutego 2024 r.

Kim Zolciak i Kroy Biermann prawie stracili dom

Posiadłość Kim Zolciak i Kroy Biermann za 6 milionów dolarów w związku z chaotycznym rozwodem
MEGA

Podczas gdy byli zakochani nadal borykają się z spornym postępowaniem rozwodowym, teraz stoją przed kolejnym nieuchronnym wyzwaniem: groźbą przejęcia ich domu.

The Blast zauważył, że wymiany duetu z bankiem trwają od 2023 r., a Truist Bank sygnalizował swoje zamiary od początku roku.

Jednak prawnicy Truist Bank podobno złożyli nowe dokumenty wskazujące na ich gotowość do odzyskania własności rezydencji duetu.

Bank planował wszcząć pozasądowe postępowanie egzekucyjne 3 maja lub później, pozostawiając Zolciakowi i Biermannowi niecały tydzień na ustosunkowanie się do wezwania i potencjalne uratowanie domu.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Chociaż sytuacja ta nie oznacza eksmisji dla byłej pary, oznacza to początek batalii prawnej z bankiem w sprawie niespłaconych długów.

Zrodlo