Kim Kardashian w niezwykły sposób pokazała swoje krągłości, dwa lata temu na Instagramie pochwaliła się czymś w rodzaju kostiumów kąpielowych. W marcu 2022 roku na koncie fanów poświęconym 43-latce ponownie opublikowano jej zdjęcie. Jedno przedstawiało jej zdjęcie od tyłu na tarasie na świeżym powietrzu, gdy miała na sobie górę od bikini, wytrzymały kask i tylko przylegający ręcznik na dole. Pokazując swoje ostre kształty, zamieniając swój strój dwuczęściowy w jednoczęściowy, Kim skwierczała, podkreślając swoją 24-calową talię, przyciągając wzrok do zaokrąglonych tyłów i ekscytując swoich fanów. Pod koniec 2022 roku Kim trafiała na pierwsze strony gazet, bo zrzuciła 21 funtów, chociaż ten nagły ruch poprzedził jej utratę wagi.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Kim Kardashian pochwaliła się bikini bez dna

Przewiń wszystkie zdjęcia. Wysyłając wibracje po kąpieli, ale z tym masywnym kaskiem sugerującym scenariusz sesji, Kim podkreśliła swoje słynne na całym świecie krągłości w ledwie widocznym bikini typu stringi zawiązywanym na szyi.

Kiedy jej długie, wilgotne loki opadały kaskadą na plecy, fani widzieli jedynie poziome sznurowanie góry od bikini Kim, z których jeden eksponował jej kształtne plecy i prowadził wzrok w dół do talii. Owijając biały ręcznik wokół brzucha i schodząc nisko, Kim wyraźnie pokazała, że ​​nie ma na sobie majtek, chociaż zachowała bezpieczeństwo.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Kim, która prawdopodobnie zszokowała fanów swoim ogromnym czarnym hełmem, udowodniła, że ​​może stworzyć przykuwający wzrok wygląd ze wszystkim, a pstryknięcie ręcznikiem wydaje się być odskocznią od jej nagłówków z marca 2022 r. strzelanie w kasku. Zdjęcia przedstawiały założycielkę SKIMS modelującą swoje czarne skórzane bikini zapinane z przodu na zatrzaski, gdzie podniosła hełm, pozując z tropikalnej plaży.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Oszałamiająca w bikini „Sports Illustrated”.

W maju 2022 roku Kim Kardashian wróciła do wiadomości, aby ją uczcić Pływanie ilustrowane sportem debiut. Ubrana głównie w stroje kąpielowe i bikini marki SKIMS, założonej w 2019 roku, gwiazda reality show pochwaliła się swoimi oszałamiającymi kształtami z Dominikany, pozując także w kreacjach marki Balenciaga, z którą jest związana.

„OMG, jestem dziewczyną z okładki Sports Illustrated!!!! Kręciliśmy to w styczniu i bardzo trudno było utrzymać tę okładkę w tajemnicy! W przypadku lokalizacji wybraliśmy się do jednego z moich ulubionych miejsc na świecie, Dominikany Republic! To ogromny zaszczyt i marzenie znaleźć się na okładce magazynu Sports Illustrated Swimsuit Edition!!!!” napisała, aby oznaczyć ten kamień milowy Instagrama.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Naoliwiona W Gorącym Różowym Bikini

Jeśli ktoś może zarabiać na opalaniu, to jest to Kim. Projektantka odzieży modelującej i odzieży nadal pełni funkcję ambasadorki marki SKIMS, a na tym zdjęciu widać ją naoliwioną, gdy podkreślała kształty ciała brązem w głębokim różowym bikini. Kim Kardashian może się obecnie pochwalić majątkiem wartym 1,7 miliarda dolarów.Zrodlo