OSZCZĘDŹ 15%: Od 11 czerwca Best Buy ponownie oferuje fizyczne lub cyfrowe karty podarunkowe Doordash o wartości 100 USD za jedyne 85 USD — co oznacza oszczędność 15 lub 15%.


Kody promocyjne na dostawę jedzenia są trudne do zdobycia, jeśli nie korzystasz z danej aplikacji po raz pierwszy. Luka pozwalająca zaoszczędzić kilka dolarów na kilku kolejnych zamówieniach? Zdobądź kartę podarunkową przecenioną, na przykład kartę podarunkową Doordash o wartości 100 USD, która od 11 czerwca będzie kosztować 85 USD w Best Buy.

Zniżka 15 USD, co przekłada się na 15% zniżki, może nie wydawać się duża w ogólnym ujęciu. Jednak te 15 dolarów prawdopodobnie pokryje kilka irytujących opłat za dostawę lub usługi – niewielka gratka, jeśli różnica między zamówieniem za 29 dolarów a zamówieniem za 37 dolarów wystarczy, aby przejść w tryb „jedzenie jest w domu”.

Możliwość mieszania ofert

ZOBACZ TEŻ:

Zdobądź rok Paramount+ z Showtime za 50% zniżki

Rabat Best Buy dotyczy również cyfrowych i fizycznych kart podarunkowych. Chociaż cyfrowa byłaby zdecydowanie łatwiejszą drogą, jeśli wysyłasz kartę podarunkową do siebie, droga fizyczna byłaby miłym akcentem, jeśli faktycznie dajesz kartę podarunkową. Jeśli potrzebujesz prezentu z okazji ukończenia szkoły lub pomysłu na prezent z okazji Dnia Ojca w ostatniej chwili, który faktycznie wykorzystają, oto on.Zrodlo