Goździk to koncepcja, na której opiera się marka odzieży sportowej Pole zaprojektować sprzęt, który będzie używany przez delegację hiszpańską w Igrzyska Olimpijskie w Paryżu tego lata i to łączy Natura z trwałością.

Na imprezie zorganizowanej w ToledoJoma ujawniła najwięcej czterdzieści odniesienia między tekstyliami, obuwiem i akcesoriami, które zaprojektował na tę imprezę olimpijską, w której kolory flagi Hiszpanii i w którym pojawia się także biel i granat.

Dres na ceremonię wręczenia nagród

Wśród sportowców, którzy paradowali z modelami, byli kajakarze Marcus Cooper WalzAdrianie z rzeki i Pako wiadra; judoka Niko Shera; taekwondyści Adrián Vicente, Javier Pereza Polo i Adriana Wiśniowe drzewo; gimnastyczki Inés BerguaPatrycja PérezaSalma SolaunMirea Martinez i Anna Arnau; tenisistka Sara uśmiechasz się; marynarz Támara Echegoyen; i alpinista Alberto Ginés.

Mistrz olimpijski Marcus Cooper

Mistrz olimpijski Marcus CooperEFE

Dyrektor generalny Jomy, Marina Lopezapodkreślił koncepcję, która do tego doprowadziła czterdzieści projektanci firmy opracowali kolekcję odzieży sportowej w oparciu o goździk„kwiat narodowy, będący częścią folkloru tak głęboko zakorzenionego w Hiszpanii”.

Dres na ceremonię wręczenia nagród

Dres na ceremonię wręczenia nagród

López to podkreślił goździk reprezentuje naturę i zrównoważony rozwój, i stwierdził, że Joma „coraz bardziej angażuje się w ochronę środowiska”.

Podkreślił, że cała kolekcja wykonana jest z poliester z recyklingu, bawełna organiczna i ekologiczne barwniki, poza jakimkolwiek związkiem chemicznym.

Salmę Solaun

Salmę SolaunEFE

Ponadto wszystkie ubrania są wykonane z technologie opracowane przez Jomę, z oddychającymi materiałami i zgrzewanymi, wycinanymi laserowo szwami zapewniającymi swobodę ruchów.

Jako nowość wskazał, że tak zaprojektowano słup obniża temperaturę ciała o 2–3 stopnie w najgorętsze dni.Zrodlo