Wtorek, 11 czerwca 2024 – 11:43 WIB

Korea Południowa – Agencja boysbandu BTS, Big Hit Music, wydała ważne oświadczenie za pośrednictwem swojej platformy społeczności fanów, Weverse. Big Hit poinformował, że jeden z jego członków, a mianowicie Jin BTS, prawie zakończył służbę wojskową i wkrótce zostanie odesłany do domu.

Przeczytaj także:

Minister Komunikacji i Informacji prosi o zwiększenie budżetu o 12 bilionów IDR, budowę BTS 4G i przeniesienie ASN do IKN

Ta wiadomość z pewnością jest powiewem świeżości dla ARMY (jak nazywa się fanów BTS), którzy czekali na powrót Jina po prawie półtora roku obowiązkowej służby wojskowej. Przewiń w dół, aby zobaczyć cały artykuł.

Przeczytaj także:

Przerażający, ale rozśmieszający, Deva Mahenra opowiada o opętaniu swojego przyjaciela w świątyni Yogyakarta

„Jin prawie zakończył swoją czynną służbę wojskową i wkrótce zostanie zwolniony” – informacja z Big Hit Music cyt KBIZoom we wtorek 11 czerwca 2024 r.

Agencja ta podkreśliła jednak również, że dniu repatriacji Jina, który przypada 12 czerwca, nie będą towarzyszyć specjalne uroczystości. Oznacza to, że nie będzie żadnego specjalnego wydarzenia, które powitałoby Jina BTS, który zakończył służbę wojskową.

Przeczytaj także:

V BTS pojawia się odważnie ubrany w mundur wojskowy i pozdrawia Lee Ji Young Big Mamę

„Proszę pamiętać, że dni repatriacji są zarezerwowane wyłącznie dla personelu wojskowego. Nie zaplanowano żadnych specjalnych wydarzeń z okazji dnia repatriacji Jina.” on dodał.

Jin BTS

Decyzję tę podjęto mając na uwadze bezpieczeństwo i wygodę. Big Hit Music stanowczo nalega, aby fani nie odwiedzali miejsca repatriacji, aby zapobiec problemom, które mogą wyniknąć z przeludnienia.

„Aby zapobiec problemom wynikającym z przepełnienia, zdecydowanie zaleca się kibicom, aby nie odwiedzali tego miejsca” – dodał. – napisali w oświadczeniu.

Ponadto Big Hit Music poprosił fanów o wyrażenie swojego wsparcia w prostszy sposób. „Proszę, przekażcie swoje ciepłe pozdrowienia i zachętę w swoich sercach. Jesteśmy na zawsze wdzięczni za nieustającą miłość i wsparcie Jina. „Nasza firma będzie w dalszym ciągu dokładać wszelkich starań, aby wspierać naszych artystów” – podsumowano w oświadczeniu.

Jin, którego prawdziwe nazwisko brzmi Kim Seok Jin, rozpoczął służbę wojskową 13 grudnia 2022 r. Dołączył do 5. Dywizji Piechoty w hrabstwie Yeoncheon w prowincji Gyeonggi i służył jako asystent instruktora w ośrodku szkoleniowym dla rekrutów. Podczas swojej służby Jin nadal otrzymywał niezwykłe wsparcie od fanów BTS znanych jako ARMY.

Wraz z powrotem Jina fani z pewnością mają nadzieję, że wkrótce zobaczą jego najnowsze występy i projekty z BTS. Mimo że nie było specjalnej uroczystości z okazji jego powrotu, entuzjazm i wsparcie ze strony ARMY nigdy nie osłabły. Witamy ponownie, Jin!

Następna strona

Decyzję tę podjęto mając na uwadze bezpieczeństwo i wygodę. Big Hit Music stanowczo nalega, aby fani nie odwiedzali miejsca repatriacji, aby zapobiec problemom, które mogą wyniknąć z przeludnienia.

Następna stronaZrodlo