(Zdjęcie: Maddie Meyer/Getty Images)

Zespół New England Patriots będzie potrzebował jak największej pomocy w ofensywnej stronie futbolu.

Jacoby Brissett najprawdopodobniej przejmie stery w ataku, podczas gdy Drake Maye usiądzie z tyłu i będzie się uczyć, a drużyna nie ma zbyt wielu rozgrywających na pozycji skrzydłowego.

Dlatego Rhamondre Stevenson będzie tak kluczowy dla ich sukcesu w 2024 roku i HC Jerod Mayo jest tego w pełni świadomy.

Niedawno pochwalił się swoim zawodnikiem, mówiąc mediom, że jest zdecydowanie jednym z najlepszych biegaczy w grze (Via The Coachspeak Index).

Przyznał również, że początki były dla niego trudne, ale jest bardzo podekscytowany tym, co będzie mógł osiągnąć w przyszłym sezonie.

Patriots muszą ustalić dobrą passę i znaleźć równowagę w ofensywie, aby uzyskać przynajmniej odrobinę lepszą formę niż w zeszłym sezonie i tutaj Stevenson może się przydać.

Stevenson udowodnił, że jest wartościowym czynnikiem zarówno na pozycji pomocnika, jak i łapacza podań, ale kontuzje i słaba skuteczność Patriots w ofensywie w ostatnich latach ery Billa Belichicka często stawały na przeszkodzie.

Jeśli uda mu się pozostać na boisku, w 2024 roku czeka go ciężka praca.

Patriots najprawdopodobniej nie będą walczyć o miejsce po sezonie w jednej z najtrudniejszych lig w całej piłce nożnej, ale ten sezon będzie kluczem do ponownego zbudowania i rozwinięcia zwycięskich nawyków w organizacji, która była przyzwyczajona do dominowania w lidze według własnego uznania.

NASTĘPNY:
Bill Belichick podjął decyzję o uczestnictwie w ceremonii Toma Brady’egoZrodlo