Jennifer Lopezpromując swoją firmę, udostępniła swoje nagie zdjęcie z przeszłości i opublikowała ciekawy post o triumfie podczas promocji swojego nowego filmu „Atlas”.

Post pojawia się po doniesieniach o małżeństwie Lopeza z aktorem Bena Afflecka uderzył w skały, a para rzekomo przygotowuje się do rozwodu.

Wśród spekulacji na temat rozwodu Jennifer Lopez i Ben Affleck podobno „po cichu” zatrudnili agenta nieruchomości, aby sprzedał ich wartą 60 milionów dolarów rezydencję w Bel Air w Kalifornii.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Jennifer Lopez twierdzi, że „mimo wszystko odniesie sukces”

MEGA

W weekend wszechstronnie utalentowana artystka założyła swoje konto JLo Beauty na Instagramie, aby promować swoją linię produktów do pielęgnacji skóry, udostępniając swoje nagie zdjęcie z przeszłości.

Następnie Lopez weszła na swoją stronę i zamieściła wiadomość o sukcesie swojego nowego filmu „Atlas”. Napisała w podpis„Wbrew wszystkiemu ona zwycięży”.

W miarę jak krążą pogłoski o statusie jej małżeństwa z Benem Affleckiem, Lopez najwyraźniej wysyła jasny sygnał, że pozostaje niewzruszona i skupiona. Obydwa posty wydają się przedstawiać ją w pewnym siebie, bojowym nastroju.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Para zaczęła gadać o stanie swojego małżeństwa po tym, jak przez siedem tygodni nie widziano ich razem w miejscach publicznych. Zaledwie w zeszłym miesiącu piosenkarz „This Is Me… Now” został przyłapany podczas samotnej wyprawy w poszukiwaniu domu w Beverly Hills, co uwiarygodniło te pogłoski.

Źródło podało W kontakcie w tym czasie: „Rozstanie robi się paskudne. Nie marnuje czasu na odejście od Bena. Sama poszła na Met Galę, w Dzień Matki poszła bez niego na kolację, a teraz szuka nowego domu dla siebie, po tym jak spędzili miesiące na poszukiwaniu wymarzonego domu, a przy łącznej wartości majątku wynoszącej 550 milionów dolarów rozwód będzie tylko bardziej paskudny.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Para chce sprzedać swój wspólny dom

Jennifer Lopez i Ben Affleck są w Paryżu z dziećmi
MEGA

Orzeczenie to nadeszło po doniesieniach sugerujących, że znajdująca się w trudnej sytuacji para „po cichu” skorzystała z usług pośrednika w handlu nieruchomościami, aby sprzedać swój dom małżeński, który kupili za 60 milionów dolarów.

Od tego czasu Affleck wyprowadził się z posiadłości do domu wartego 100 000 dolarów miesięcznie w pobliżu swojej byłej żony Jennifer Garner, a Lopez najwyraźniej szuka własnego nowego domu.

Źródło podało TMZ że żądają za nieruchomość 65 milionów dolarów i że ich pośrednik w handlu nieruchomościami pokazuje ludziom dom od dwóch tygodni, ale nie ma jeszcze kupca.

Para gwiazd niedługo będzie obchodzić drugą rocznicę ślubu. Jednak może się to nie zdarzyć, jak niedawno podało źródło Strona Jeślix że Affleck „opamiętał się” w sprawie ich romansu i zaakceptował fakt, że małżeństwo „nie uda się”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Jennifer Lopez nadal nosi obrączkę

Jennifer Lopez i jej mąż Ben Affleck przybywają na światową premierę filmu „Air” Amazon Studios
MEGA

Pomimo plotek, że „rozwód jest nieuchronny” w jej małżeństwie z Affleckiem, widziano piosenkarkę „Ain’t Your Mama”, która zauważyła jej obrączkę, gdy w sobotę poszła na kolację do Giorgio Baldi w Santa Monica – podaje BBC. Codzienna poczta.

Lopez wyglądała elegancko na tym wyjściu, wybierając przezroczystą suknię w kolorze złamanej bieli o otwartym splocie. Jej sukienka miała rozcięcie na udzie, które pozwalało jej eksponować zgrabne nogi, gdy wchodziła do restauracji.

Zadbała o to, by wyglądać efektownie przed kamerą, nakładając makijaż, który bez wysiłku nadał jej blasku skórze, jednocześnie stylizując karmelowe loki z powrotem w kucyk. Lopez uzupełniła stylizację pasującą skórzaną torbą i parą dużych kolczyków w kształcie koła.

Jennifer Lopez odwołała trasę koncertową

Przyjazd Bena Afflecka i Jennifer Lopez "Pasek przetargowy" Premiera w Los Angeles w chińskim teatrze TCL
MEGA

Lopez, odwołując letnie tournée, na pierwszym miejscu postawiła rodzinę, zauważając, że musiała to zrobić, ponieważ tęskniła za domem. Codzienna poczta.

Przeprosiła fanów i obiecała im to wynagrodzić po odwołaniu jej letniej trasy koncertowej Greatest Hits, która miała rozpocząć się na początku lipca.

„Przedstawiciele Live Nation ogłosili dzisiaj, że letnia trasa koncertowa Jennifer Lopez w USA w 2024 r.This IS ME…LIVE zostaje odwołana” – czytamy w oświadczeniu udostępnionym serwisowi informacyjnemu. „Jennifer bierze wolne, aby być z dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi”.

Dodano: „W przypadku tych, którzy kupili za pośrednictwem Ticketmaster, bilety zostaną automatycznie zwrócone – fani nie muszą nic więcej robić”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Piosenkarka jest całkowicie „zrozpaczona i zdruzgotana”

Jennifer Lopez w Nowym Jorku promująca „Marry Me”
MEGA

Lopez wyjaśniła fanom na swojej stronie internetowej, że jest „całkowicie zrozpaczona i zdruzgotana” tym, że ich zawiodła, dodając, że nie „robiłaby tego”, gdyby nie „czuła, że ​​jest to absolutnie konieczne”.

„Obiecuję, że wam to wynagrodzę i znów będziemy wszyscy razem. Bardzo was wszystkich kocham. Do następnego razu” – dodała.

Nastąpiło to po tym, jak raporty ujawniły, że Affleck pokłócił się z jej zespołem kreatywnym w związku z jej obciążeniem pracą. Źródło podało Słońce że chce, aby „przebudowała swoją karierę” po serii kiepskich projektów.

„Ben uważa, że ​​Jen musi zmienić swoją karierę i mieć za sobą lepszy zespół” – ujawnił informator. „Od jakiegoś czasu kłócił się z niektórymi członkami zespołu, co spowodowało napięcie za kulisami”.

„On po prostu chce dla niej jak najlepiej i uważa, że ​​ona realizuje wiele przeciętnych projektów i jest otoczony przez ludzi, którzy też czasami podejmują za nią decyzje” – dodało źródło.Zrodlo