TL;DR: Oglądaj Sri Lanka kontra Holandia w Pucharze Świata T20 mężczyzn 2024 za darmo w serwisie Gwiazda Disney+. Uzyskaj dostęp do tej bezpłatnej platformy przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca na świecie dzięki ExpressVPN.


Mistrzostwa Świata T20 mężczyzn w 2024 r. dobiegły już ponad połowy, a lato w krykiecie było już wspaniałe. Tegoroczny turniej, którego gospodarzami są wspólnie Stany Zjednoczone i Indie Zachodnie, debiutuje w nowym formacie Super 8s. Wkrótce rozpocznie się drugi etap nowego formatu, a do początkowej fazy grupowej pozostały już tylko trzy mecze, w tym kolejne spotkanie, Sri Lanka kontra Holandia.

Chcesz się dostroić? Możesz oglądać mecz Sri Lanka kontra Holandia w Pucharze Świata T20 mężczyzn 2024 za darmo z dowolnego miejsca na świecie, więc czytaj dalej, ponieważ mamy wszystkie potrzebne informacje.

Kiedy Sri Lanka kontra Holandia?

Sri Lanka kontra Holandia w Pucharze Świata T20 mężczyzn 2024 rozpoczyna się o godz 20:30 ET 16 czerwca / 1:30 BST 17 czerwca. Spotkanie to odbywa się na Narodowym Stadionie Krykieta Daren Sammy w Gros Islet na St. Lucia.

Jak oglądać Sri Lanka vs. Holandia za darmo

Fani krykieta w Indiach mogą bezpłatnie oglądać Mistrzostwa Świata w krykiecie mężczyzn T20 w 2024 r. Gwiazda Disney+.

Najlepsze historie, które można mashować

Jednak te bezpłatne treści są ograniczone geograficznie do Indii, więc miłośnicy krykieta z innych części świata będą potrzebować VPN, aby uzyskać dostęp do tej bezpłatnej transmisji na żywo. Te potężne narzędzia mogą ukryć Twój prawdziwy adres IP (lokalizację cyfrową) i połączyć Cię z bezpiecznym serwerem w Indiach, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do tych bezpłatnych treści na Gwiazda Disney+ aplikację z dowolnego miejsca na świecie.

Uzyskaj dostęp do bezpłatnych transmisji na żywo z Pucharu Świata w krykiecie T20, wykonując te proste kroki:

 1. Subskrybuj VPN przyjazny dla transmisji strumieniowej (np. ExpressVPN)

 2. Pobierz aplikację na wybrane urządzenie (najlepsze sieci VPN mają aplikacje dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Linux i innych)

 3. Otwórz aplikację i połącz się z serwerem w Indiach

 4. Pobierz Gwiazda Disney+ Aplikacja mobilna

 5. Oglądaj Sri Lanka kontra Holandia w Pucharze Świata w krykiecie T20 2024 za darmo z dowolnego miejsca na świecie

Najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego nie są bezpłatne, ale wiodące sieci VPN zazwyczaj oferują bezpłatne okresy próbne lub gwarancje zwrotu pieniędzy. Korzystając z tych ofert, możesz uzyskać dostęp do bezpłatnych transmisji na żywo bez angażowania środków pieniężnych. Nie jest to oczywiście rozwiązanie długoterminowe, ale daje czas na obejrzenie meczu Sri Lanka vs. Holandia (oraz resztę turnieju) przed odzyskaniem inwestycji.

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Disney+ Hotstar?

ExpressVPN to najlepsza usługa umożliwiająca dostęp do wydarzeń sportowych na żywo Gwiazda Disney+Z kilku powodów:

 • Serwery w 105 krajach, w tym w Indiach

 • Łatwa w obsłudze aplikacja dostępna na wszystkie główne urządzenia, w tym iPhone, Android, Windows, Mac i inne

 • Surowe zasady braku logowania, dzięki czemu Twoje dane są zawsze bezpieczne

 • Szybkie prędkości połączenia

 • Do ośmiu jednoczesnych połączeń

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Roczna subskrypcja ExpressVPN jest w sprzedaży za 99,95 USD i obejmuje dodatkowe trzy miesiące za darmo — 49% zniżki przez ograniczony czas. Plan ten obejmuje również rok bezpłatnego, nieograniczonego tworzenia kopii zapasowych w chmurze i hojną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Oglądaj Sri Lanka kontra Holandia w Pucharze Świata T20 2024 za darmo dzięki ExpressVPN.Zrodlo