Kto spośród 22 graczy okaże się wyróżniającym się wykonawcą? Czy Indie mogą kontynuować swoją dominację i doprowadzić do stanu 7-1, czy też Pakistan nabierze rozpędu i doprowadzi do wyniku 6-2?

Długo oczekiwane starcie pomiędzy Indiami a Pakistanem wreszcie nadeszło! Obaj arcy-nemezis napiszą historię, kiedy wyjdą na boisko na „prowizorycznym” międzynarodowym stadionie krykietowym hrabstwa Nassau w Nowym Jorku. Ten mecz w grupie A będzie miał ogromne znaczenie dla Pakistanu, który potrzebuje zwycięstwa, aby zachować nadzieję na kwalifikacje w swoich rękach. Przed dzisiejszym wysokooktanowym starciem przyjrzyjmy się pewnym przewidywaniom dotyczącym tego pojedynku w namiotach.

Indie czy Pakistan – która drużyna wyjdzie zwycięsko?

Żeby było jasne, faworytem wydaje się Team India. Przystępują do meczu z przekonującym zwycięstwem nad Irlandią, podczas gdy Pakistan poniósł zaskakującą porażkę z USA. Drużyna prowadzona przez Babara Azama była cieniem samej siebie, ponieważ nie udało mu się wygrać u siebie z drugoligową drużyną Nowej Zelandii, przegrała z Irlandią i została zdziesiątkowana 2:0 z Anglią. Pakistan ma jednak historię podnoszenia się z popiołów i odnoszenia dodających pewności siebie zwycięstw. Choć presja z pewnością odegra pewną rolę, wygląda na to, że drużyna pod wodzą Rohita Sharmy okaże się szczęśliwsza z tej dwójki.

Typ meczu – Indie pokonają Pakistan

Rzuć prognozę

Przewidywanie rzutu jest kwestią przypadku. Historycznie rzecz biorąc, pomiędzy obiema drużynami nie było znaczącego nacisku na to, aby jako pierwszy odbijać piłkę lub grać w kręgle jako pierwszy. Jednak w Nassau rzut ma znaczną przewagę. W 3 z 4 przypadkach wygrywały tutaj drużyny uderzające jako drugie. Co więcej, drużyna Men in Green nie miała problemów z greenem, co oznacza, że ​​Rohit Sharma może mieć przewagę i sprawdzić.

Kto zdobędzie najwięcej runów w meczu IND vs PAK?

To także trudne wezwanie. Indie mogą pochwalić się potężną kadrą odbijającą, w skład której wchodzą Rohit Sharma, Virat Kohli i będący w doskonałej formie Rishabh Pant. Jednak Pakistańczycy Mohammad Rizwan i Babar Azam też nie są garbiami. Boisko w hrabstwie Nassau jest przyjazne dla meloników, więc drużyna, która odbija piłkę jako druga, może mieć niewielką przewagę w gonitwie za skromną sumę.

Biorąc pod uwagę obecną formę i liczbę szwów, z jakimi będą musieli się zmierzyć otwieracze, najlepszym wyborem może być zakład indyjski Spodnie Rishabh. Southpaw nie został zwolniony od czasu powrotu do indyjskiego bluesa. W rozgrzewce przeciwko Bangladeszowi zarobił znakomitą pięćdziesiątkę, a nawet w decydujący sposób uderzył 36* w meczu z irlandzkim atakiem. Leworęczność Panta i fakt, że będzie uderzał z numerem 3, czyni go znakomitym pretendentem.

Kto zdobędzie najwięcej bramek w meczu IND vs PAK?

Meloniki obu drużyn będą lizać wargi! Obie drużyny posiadają potężne ataki w kręgle. Indyjski atak Jasprita Bumraha, Arshdeepa Singha i Mohammeda Siraja, wraz z rotacją Ravindry Jadeji, może być nieliczny. Pakistan kontratakuje surowym tempem Shaheena Afridiego i Naseema Shaha, a także doświadczeniem Mohammada Amira.

Chociaż nikt nie może przeoczyć zagrożenia Bumraha, często kończy się on nieszczęśliwie bez tylu bramek, na ile zasługuje. Jednym z meloników, który może pochwalić się świetnymi wynikami w meczach z Pakistanem, jest Arshdeepa Singha. Lewy rozgrywający uwielbia grać w kręgle w pochmurne dni i siać spustoszenie przy piłce. W 3 rundach przeciwko Pakistanowi zdobył 6 bramek przy znakomitym współczynniku trafień w kręgle wynoszącym 11,6.


Więcej o IND-PAK-u

Kluczowi gracze, na których warto zwrócić uwagę:

  • Rohita Sharmy – Jego doświadczenie i umiejętność odbijania piłki w rundach będą kluczowe. Wynegocjował trudny początkowy okres przeciwko Irlandii i Indie oczekują tego samego również tym razem.
  • Virat Kohli – Cieszy się absurdalną średnią ponad 300 punktów przeciwko Pakistanowi w Pucharze Świata T20. Po chwilowym załamaniu w ostatnim meczu będzie chciał odzyskać złoty kontakt z drużyną, którą uwielbia dominować.
  • jasprit bumrah – Bez wątpienia najlepszy na świecie melonik białej piłki, Bumrah utrzyma pakistańskich pałkarzy w napięciu.
  • Babara Azama – Kapitan Pakistanu musi wyjść na prowadzenie od przodu i mocno uderzyć.
  • Shaheena Afridiego – Jego tempo i swingująca gra w kręgle mogą sprawić kłopoty indyjskim odbijającym.

Starcie Indii z Pakistanem zawsze jest emocjonujące i to spotkanie w Pucharze Świata nie zapowiada niczego innego. Choć na papierze Indie są faworytem, ​​Pakistan może wywołać zamieszanie. Zwycięży zespół, który lepiej poradzi sobie z presją i skuteczniej zrealizuje swoje plany.

Pamiętaj, że to tylko przewidywania. Piękno krykieta polega na jego nieprzewidywalności. Przygotuj się na ekscytujący mecz!

Wybór redaktora

Wynik na żywo IND vs PAK: Obie drużyny i deszcz przybywają na stadion krykietowy Nassau


Zrodlo