Aktorka Call the Midwife, Helen George, na początku tego tygodnia miała na sobie opalizującą sukienkę z wycięciami i przypominała świecącą syrenę.

Na zdjęciach udostępnionych na Instagramie 39-letnia gwiazda telewizji wyglądała po prostu fantastycznie w swojej dziwacznej, metalicznej zielonej sukience z trójkątnym wycięciem wokół brzucha, wciętą talią i maxi spódnicą sięgającą do ziemi.

©Instagram
Aktorka postawiła na połyskującą sukienkę

Pozując przed Glyndebourne, międzynarodową operą, w której odbywa się coroczny Glyndebourne Festival Opera, Helen pojawiła się w swoim żywiole, mieszając się z grupą przyjaciół.

Na tę specjalną okazję była uczestniczka Strictly założyła błyszczące, brunetki na środkową część i podkreśliła swoje rysy odważnym eyelinerem i rzeźbiącym konturem. Uzupełniła ją prostym srebrnym pierścionkiem, a swój wygląd podkreśliła parą sandałów z paskami.

grupa przyjaciół stojących na trawniku w eleganckich ubraniach©Instagram
Gwiazda pojawiła się w swoim żywiole dołączając do grona znajomych

„Wrzuciłam wiśnię @glyndebourne, dziękuję za gościnę! Świetnie się bawiłam, oglądając niezwykle kolorową i lekceważącą Merry Widow” – Helen zauważyła w swoim podpisie.

Olśniewający wygląd Helen wywołał burzę wśród jej zwolenników. Zachwycona jej efektowną przemianą, jedna napisała: „Muszę przyznać, że sukienka ma klimat syreny. Opalizująca jak Ariel. Śliczna”, druga wtrąciła się: „Wow, wyglądasz niesamowicie”, a trzecia zapytała: „ Czy wykorzystujemy naszą wewnętrzną Ariel?!

To był pracowity okres dla aktorki BBC. W zeszłym tygodniu Helen odegrała kluczową rolę w uroczystości upamiętniającej zorganizowanej w Portsmouth z okazji 80. rocznicy lądowania w D-Day.

Helen George śpiewa na scenie w różowej sukience © Getty Images
Helen, wychodząc na scenę, olśniewa tłumy

Podczas wydarzenia, w którym uczestniczyli król Karol, królowa Camilla i książę William, Helen wyszła na scenę, aby wykonać mrożącą krew w żyłach wersję We’ll Meet Again. Zobaczcie jej występ w wideo poniżej…

Emanująca elegancją aktorka zdecydowała się na mieniącą się, jaskraworóżową sukienkę stworzoną przez The Vampire’s Wife – markę uwielbianą przez księżną Kate i księżniczkę Beatrice.

Model w kolorze flamingowo-różowym miał zakryte rękawy, oszałamiającą falbankę na dole, okrągły dekolt i błyszczące wykończenie z lamówki. Uzupełniając swój wygląd, Helen założyła pasującą różową szminkę.

Podzielone zdjęcie Helen George i księżnej Kate © Getty Images
Księżna Kate uwielbia także Żonę wampira

Wielbiciele rodziny królewskiej o sokolich oczach mogą pamiętać, jak Kate nosiła podobną suknię tej samej marki podczas tournée po Karaibach w 2022 r. W przeciwieństwie do wersji Helen, wersja Kate na zamówienie miała efemeryczne powiewające rękawy, pasek zapinający talię i brak falbanek.

Helen nie była jedyną znaną twarzą, która pojawiła się podczas tego wzruszającego wydarzenia. Rishi Sunak odczytał przemówienie feldmarszałka Montgomery’ego, które zostało dostarczone żołnierzom przed lądowaniem w D-Day.

Karol wygłasza przemówienie © Getty Images
Podczas uroczystości monarcha wygłosił wzruszające przemówienie

W innym miejscu monarcha wygłosił poruszające przemówienie, które częściowo brzmiał: „Historie o odwadze, wytrzymałości i solidarności, które słyszeliśmy dzisiaj i przez całe nasze życie, nie mogą nie poruszyć nas, zainspirować i przypomnieć nam o tym, czego pragniemy zawdzięczamy temu wielkiemu pokoleniu czasu wojny – obecnie, tragicznie, jest ich już tak niewielu.

„Wysłuchanie ich świadectwa jest naszym przywilejem, ale nasza rola nie jest całkowicie bierna: naszym obowiązkiem jest dopilnowanie, abyśmy my i przyszłe pokolenia nie zapomnieli o ich służbie i poświęceniu w zastąpieniu tyranii wolnością”.

Zapisz się do HELLO Daily! za najlepsze relacje z rodziny królewskiej, gwiazd i stylu życia

Podając swoje dane wyrażasz zgodę na HELLO! Użytkownik magazynu Polityka ochrony danych. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Po więcej informacji, proszę kliknąć tutaj.

Zrodlo