2,3 miliona obserwujących Hannah Palmer na Instagramie nie pozostawiło jej samych dobrych słów, gdy tej wiosny wrzuciła skwierczące zdjęcia z plaży w bikini. W marcu urodzona w Arizonie modelka i piosenkarka pochwaliła się swoją oszałamiającą sylwetką, chłonąc promienie słońca na Bahamach, pokazując swoje godne pozazdroszczenia położenie na plaży i zapierające dech w piersiach krągłościami. Rozpalona do czerwoności w obcisłym bikini i czapce baseballowej Hannah opalała swoje wspaniałe ciało na słońcu, zamykając oczy, pokazując umięśnione kończyny i mięśnie brzucha, doprowadzając fanów do szaleństwa błyskiem dekoltu. Jak na jednego zafascynowanego fana, gwiazda mediów społecznościowych publikuje jedynie „wybitne” zdjęcia.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Hannah Palmer skwierczy w bikini na plaży na Bahamach

Przewiń do zdjęcia. Sadząc brzoskwiniowy tyłeczek w drobnym, złotym piasku, Hannah chłonęła tropikalną atmosferę, odważnie ubrana w zielone bikini wiązane na szyi. Pokazując swoje olśniewające atuty, odważając się na głęboki dekolt i formowane wykończenie, twórczyni hitu „Clouds” zachowała odrobinę szyku w dopasowanych spodniach, obnosząc się ze swoimi długimi na milę nogami i lekko je podwijając, gdy odpoczywała w pobliżu zieleni.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Aby wyglądać zabawnie, Hannah uzupełniła swój skąpy kostium kąpielowy czapką z daszkiem w kolorze niebieskim, zielonym i żółtym, nosząc swoje powiewne blond loki pod kapeluszem i przechylając twarz w stronę słońca. Hannah Palmer, emanując spokojem z zamkniętymi oczami, przypomniała fanom o swoich wysokich kościach policzkowych i rysach modelki, nakładając lekką, muśniętą słońcem warstwę makijażu, dopełniając swój wygląd masywnymi kolczykami w kształcie koła i dyskretnymi bransoletkami na nadgarstkach.

Z kończynami dolnymi pokrytymi piaskiem, Hannah wróciła, machając w prawo, tym razem strzelając bardziej szczerze, unosząc się nieco w górę, patrząc przed siebie. Pod zdjęciem pojawił się ciąg emoji obejmujący rybę, palmę i zielone serce.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Wszystkie jej zdjęcia są „wybitne”

Fani szybko zareagowali. „Piękne zdjęcie” – powiedział jeden z nich. „Idealnie” – napisała kolejna, a trzecia powiedziała influencerowi Revolve: „Wszystkie twoje zdjęcia są znakomite”.

Hannah rozpoczęła karierę modelki w 2018 roku, zdobywając tytuł: Maksyma koncert i promocja napojów Bang Energy. Długonoga piękność zyskała na popularności Instagrama, często wpływając na Fashion Nova, choć jej pochwały pod adresem wytwórni są obecnie rzadkie. O swojej karierze opowiedziała Hannah Palmer Niepoczytalność: “Podróżowanie i ludzie, których spotykasz, to zdecydowanie najlepsza część. Najgorsze jest bycie widzianym, ocenianym i docenianym wyłącznie za wygląd”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Słynna bomba w bikini, którą uwielbia

Każdy ma takiego, a dla Hannah Palmer jest to nikt inny jak założycielka Inamoraty, Emily Ratajkowski. „Podziwiam ją, ponieważ mam wrażenie, że przeszłyśmy przez podobne rzeczy w branży, więc świadomość, że możesz wyjść z tego cało i odnieść sukces” – stwierdziła Hannah. Według doniesień majątek Hannah Palmer waha się od 900 000 dolarów do nieco na północ od 7 milionów dolarów.Zrodlo