Cygańska Róża Blanchard32-letnia została zwolniona warunkowo w grudniu 2023 r. po odbyciu 85% 10-letniego wyroku.

Śledczy uważają, że 32-latka padła ofiarą przemocy, której doświadczyła Munchausena przez pełnomocnika, zaburzenie zdrowia psychicznego i rodzaj przemocy, w którym opiekun celowo wywołuje lub symuluje chorobę lub uraz u osoby znajdującej się pod jego opieką. Aby się stąd wydostać, Gypsy wraz ze swoim ówczesnym chłopakiem zaplanowała morderstwo swojej matki Mikołaja Godejohna i spędził ostatnie osiem i pół roku za kratkami.

Odsiadując wyrok, Gypsy Rose Blanchard zgłębiła swoją seksualność, przyznając, że całowała więcej dziewcząt niż chłopaków.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Ofiara Munchausena przez pełnomocnika

MEGA

Z powodu przemocy, której doświadczyła ze strony matki, Gypsy Rose Blanchard została odizolowana od innych osób w jej wieku i nie pozwolono jej na nawiązywanie żadnych romantycznych kontaktów. Zdesperowana, chcąc mieć przyjaźnie na zewnątrz, Gypsy potajemnie założyła konto na Facebooku, gdzie poznała kilka innych osób w jej wieku, w tym Nicholasa Godejohna.

Ponieważ poza mamą i lekarzami nie miała zbyt wielu kontaktów fizycznych z nikim, nie była w stanie odkryć swojej seksualności, dopóki nie trafiła do więzienia.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Gypsy Rose Blanchard O odkrywaniu swojej seksualności

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie
Instagram | Cygańska Róża Blanchard

Opowiadając o swoim małżeństwie z Ryanem Andersonem, Gypsy Rose Blanchard przyznała, że ​​spotykała się z kilkoma dziewczynami za kratkami, aby odkryć swoją seksualność.

„Duża część kobiecości polega na uczeniu się, jak czuć się komfortowo ze swoją seksualnością, a ja przez lata nie czułam tego” – przyznała Gypsy w drugim odcinku swojego serialu dokumentalnego Lifetime. „Cygańska róża: życie po zamknięciu”. „Przez długi czas kwestionowałam swoją seksualność, ponieważ [when] Byłem nastolatkiem lub nastolatkiem, czułem, że pociągają mnie dziewczyny i musiałem z tym eksperymentować w więzieniu.

„Myślę, że całowałam więcej dziewczyn niż chłopaków” – powiedziała ze śmiechem.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zakończenie jej małżeństwa i ponowne związanie się z byłym

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie
Instagram | Cygańska Róża Blanchard

Gypsy Rose Blanchard i Ryan Anderson rzekomo stoczyli wielką, zaciętą kłótnię, która doprowadziła do ich separacji. Według Ryana, z którym rozmawiał Dodatkowy„nie widział jej od tamtej nocy”, chociaż powiedział, że nadal się komunikują.

„W jednej minucie byliśmy małżeństwem, a w następnej nie” – powiedział placówce. „To było coś w rodzaju: «Wyjeżdżam na weekend do rodziców», a potem nagle «Nie wrócę»”.

Kilka tygodni po ogłoszeniu przez Gypsy separacji z Ryanem złożyła pozew o rozwód, domagając się tymczasowego i ostatecznego wsparcia dla małżonka, „ponieważ to on ponosi winę za rozpad małżeństwa” i zażądała, aby Ryanowi nie przyznano żadnego wsparcia, według Magazyn Ludzie.

Otrzymała także zakaz zbliżania się.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Ożywienie romansu

Gypsy Rose Blanchard i Ken Urker robią sobie selfie
Instagram | Cygańska Róża Blanchard

Od tego czasu Gypsy Rose Blanchard odnowiła swój romans Kena Urkeraz którym była zaręczona przed spotkaniem z Ryanem.

Chociaż wiele osób spekuluje, że Gypsy Rose Blanchard rozwiodła się z Ryanem Andersonem z zamiarem ponownego spotkania ze swoim byłym narzeczonym Kenem Urkerem, ona upiera się, że te spekulacje są fałszywe.

„Myślę, że była to niepewność, która towarzyszyła nam przez bardzo długi czas” – powiedziała Tygodnik amerykański w maju o jej związku z Ryanem. „Zadzwoniłem do Kena dwa tygodnie przed ślubem. Kena konsekwentnie wychowywano w taki sposób, że nigdy nie mogę porzucić swoich uczuć, ale odkładam je na później, aby zrobić to, co najlepsze dla mojego małżeństwa”.

„A zatem fakt, że był to punkt sporny, był tematem przewodnim przez cały czas, ale nie zostawiłam Ryana dla Kena” – stwierdziła. „To było po prostu pewnego rodzaju uświadomienie sobie [of]„Hej, po fakcie nadal się kochamy”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Gypsy Rose Blanchard opowiada o zakończeniu małżeństwa

Gypsy Rose Blanchard i Ryan Anderson uśmiechają się
Instagram | Ryana Andersona

Kilka tygodni po tym, jak ogłosiła rozstanie z Ryanem Andersonem, rozmawiała z Gypsy Rose Blanchard Magazyn Ludzie, wyrażając, jak rozwód na nią wpłynął.

„Myślę, że istnieje poczucie wolności podążającej za głosem serca, podążającej za tym, co uważasz za właściwe dla siebie, a w moim małżeństwie czułam się, jakby część mnie zaginęła” – powiedziała outletowi. „I dlatego czuję, że znalazłem tę brakującą część siebie, którą zawsze uważałem za zagubioną”.

„Teraz, odzyskując to z powrotem, zdecydowanie czuję przynależność do tej przestrzeni” – dodała.

„Gypsy Rose: Life After Lock Up” emitowany jest w poniedziałki w Lifetime.Zrodlo