EKSKLUZYWNY: Matthew Lewis, Parvinder Shergill i Kayleigh-Paige Rees to czołowi komediodramat Dotykaćbrytyjski niezależny film fabularny osadzony w świecie szermierki.

Zdjęcia do filmu będą kręcone latem tego roku w Londynie w koprodukcji pomiędzy Shergill’s Pinder Productions i Rees’ Raspberry Films, a jego tematyka będzie dotyczyć różnorodności w szermierce i wzmacniania pozycji kobiet.

Fabuła opowiada o Deep (Shergill), walczącej Brytyjce z Azji Południowej, która postanawia zmienić swoje życie, ucząc się szermierki. Rees gra Kate, mistrzynię szermierki w klubie szermierczym, która nie jest w stanie zaakceptować przybysza, a Lewis wciela się w Toma, który nawiązuje nieoczekiwaną przyjaźń z Deepem i skrywa rodzinny sekret.

Produkcję wspiera Julianna Revesz z Knightsbridge Fencing Club, która jest konsultantką szermierki.

Lewis jest najbardziej znany z roli Neville’a Longbottoma w serialu pt Harry’ego Pottera filmów, a ostatnio wystąpił w komedii BBC Romesha Ranganathana Unikanie obok Aisling Bea. Miał także role w brytyjskich dramatach Szczęśliwa Dolina I Wszystkie stworzenia duże i małe i zagrał w komedii z Rose Matafeo w roli głównej Kochanie, gotowe.

Shergill napisała, wyprodukowała i zagrała w filmie krótkometrażowym ITVX Kaur i pojawił się w Ulica Koronacyjnaa Rees pracował nad dokumentem o wojnie rosyjsko-ukraińskiej pt Jesteśmy w domu, w którym narratorem jest Stephen Fry. Znana jest z roli w dramacie ITV i PBS Sanditon a także wyprodukował i zagrał w brytyjskim niezależnym serialu komediowym Zachowaj spokój i kontynuujktóry został odebrany przez Prime Video.

Shergill pracuje w Identity Agency Group, Rees jest reprezentowany przez BBA Management, a Lewis jest w firmie Curtis Brown i Authentic Talent and Literary Management.

Zrodlo