Internetowa nienawiść do aktorów – zwłaszcza tych występujących w projektach gatunkowych – nie jest niestety niczym nowym w Hollywood. Jednak niedawna fala ataków na Szpital Ogólny aktorka Tabyana Ali pokazała, że ​​nawet gwiazdy telenoweli dziennych nie są odporne na taki trolling.

Rasistowskie komentarze na temat Ali w mediach społecznościowych skłoniły aktorkę do wypowiedzenia się w programie X o „każdym, kto mnie nienawidzi”.

„To zupełnie w porządku” – kontynuowała. „Nie znam Cię, a Ty mnie, ale mimo to przesyłam Ci pokój, bezpieczeństwo i dobrobyt… Modlę się również, abyś dotknął trawy, zobaczył słońce, zjadł pyszny posiłek i znalazł coś do zrobienia. ”

Ali, która od 2022 roku gra Trinę Robinson w serialu ABC, w końcu zamieściła wiele komentarzy na temat trollingu, którego doświadczyła.

Deadline rozumie, że ABC współpracuje z Ali i jej zespołem nad tym, jak poradzić sobie z tą sytuacją. Nie było żadnego oficjalnego oświadczenia ze strony sieci ani mydła, które właśnie otrzymało tytuł najlepszego dramatu dziennego podczas piątkowej gali Daytime Emmy.

W międzyczasie kilku współpracowników Ali stanęło w jej obronie. Maura West, która gra Avę GH, napisał na X, że „Kocham cię, Tabyana. Podziwiam Twoją siłę i kochające, otwarte serce. Jesteś wspaniałym przykładem tego, co najlepsze w człowieczeństwie.”

Lydia Look (Selina Wu) powiedziała: „Kochaj! Idź siostro. Pokaż im, na co Cię stać. Czysta miłość, o to właśnie chodzi.”

Nancy Lee Grahn (Alexis Davis) zaadresowany bezpośrednio hejterom: „Chowacie się za zdjęciem profilowym i szerząc nienawiść i rasizm w Tabyanie, wyrzucacie to na każdego członka obsady General Hospital, a my to potępiamy i odrzucamy. Wspieramy naszą przyjaciółkę i koleżankę w jej godnej i łaskawej odpowiedzi. W ukochanej społeczności GH nie ma miejsca na żaden rasizm.”

Nawet Michele Van Jean, która pisze nowe mydło CBS „Ton Gatesnapisał: „Moje pytanie brzmi: dlaczego ktoś miałby cię nienawidzić?”Zrodlo