Zobacz w Fubo

Logo Fubo

Fubo

Prowadzi NBC i Tennis Channel za 103/106 dolarów miesięcznie

Imię nowego mistrza zostanie wygrawerowane na trofeum Coupe des Mousquetaire w niedzielę, gdy Alexander Zverev zmierzy się z Carlosem Alcarazem w finale French Open mężczyzn 2024.

Zverev walczy o swój pierwszy tytuł Wielkiego Szlema, a dzisiejsze starcie jest najdalszym osiągnięciem 27-latka w Paryżu, po trzech poprzednich występach w półfinale. Dzisiejsze zwycięstwo oznaczałoby, że zostałby pierwszym w historii mistrzem Niemiec mężczyzn w turnieju Roland-Garros.

Tymczasem dwukrotny mistrz Wielkiego Szlema Carlos Alcaraz będzie miał nadzieję na uzupełnienie swojego tytułu US Open w 2022 r. i ubiegłorocznego triumfu na Wimbledonie. 21-letni Hiszpan pokonał kontuzję nadgarstka, która prawdopodobnie wykluczy go z turnieju w okresie poprzedzającym tegoroczne mistrzostwa.

Zverev prowadzi obecnie w bezpośrednich spotkaniach z Alcaraz 5:4, a ostatnie starcie miało miejsce w półfinale Indian Wells, w meczu, w którym Alcaraz zwyciężył 6:3, 6:1.

Poniżej przedstawimy najlepsze usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo za pomocą, aby oglądać French Open 2024 na żywo, gdziekolwiek jesteś na świecie.

Tenisiści Alexander Zverev (po lewej) i Carlos Alcaraz (po prawej) przygotowują się do uścisku dłoni. Tenisiści Alexander Zverev (po lewej) i Carlos Alcaraz (po prawej) przygotowują się do uścisku dłoni.

Alexander Zverev (po lewej) prowadzi Carlos Alcaraz (po prawej) 5:4 w bezpośrednich spotkaniach przed dzisiejszym finałem.

Oscar J. Barroso/Europa Press za pośrednictwem Getty Images

Alexander Zverev kontra Carlos Alcaraz: Kiedy i gdzie?

Półfinałowe starcie pomiędzy Alexandrem Zverevem i Carlosem Alcarazem odbędzie się na korcie Philippe Chatrier na Stade Roland Garros w Paryżu Piątek, 7 czerwca. Rozpoczęcie meczu nastąpi nie wcześniej niż godz 15:00 czasu lokalnego CET we Francji, co czyni go a Początek o 9:00 ET lub 6:00 PT w USA i Kanadzieoraz Początek o 14:00 czasu BST w Wielkiej Brytanii. Dla fanów tenisa w Australia, mecz rozpocznie się o 23:00 czasu AEST.

Jak oglądać lub przesyłać strumieniowo mecz Alexander Zverev vs. Carlos Alcaraz w USA

Turniej French Open będzie transmitowany na żywo w stacjach NBC, Tennis Channel i Peacock. Jeśli nie masz abonamentu na telewizję kablową lub satelitarną, możesz oglądać mecze w NBC i Tennis Channel za pomocą usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo. Jednak w przypadku ważnych meczów na zakończenie turnieju w NBC musisz upewnić się, że możesz uzyskać transmisję na żywo z NBC w swojej okolicy. Na niektórych rynkach można oglądać treści na żądanie, ale nie na żywo z NBC i innych sieci lokalnych.

Jeśli mieszkasz w obszarze o dobrym odbiorze, możesz oglądać mecze w NBC za darmo, podłączając niedrogą (poniżej 30 dolarów) antenę pokojową do prawie każdego telewizora.

Jamesa Martina/CNET

Peacock oferuje dwa plany Premium: plan Premium z reklamami kosztuje 6 USD miesięcznie, a plan Premium bez reklam kosztuje 12 USD miesięcznie. Możesz oglądać French Open na żywo w dowolnym planie.

Przez większość dni turnieju Peacock będzie transmitował na żywo popołudniowe mecze, a pod koniec turnieju pokaże na żywo najważniejsze mecze, w tym półfinały i finały mężczyzn i kobiet.

Przeczytaj naszą recenzję Pawia.

Chusta/CNET

NBC jest częścią pakietu Blue Sling TV za 40 dolarów miesięcznie. Możesz także dodać kanał tenisowy za dodatkowe 11 dolarów miesięcznie. Wpisz swój adres Tutaj aby zobaczyć, które kanały lokalne są dostępne w Twoim miejscu zamieszkania.

Przeczytaj naszą recenzję Sling TV.

Sarah Tew/CNET

YouTube TV kosztuje 73 USD miesięcznie i obejmuje telewizję NBC. Możesz dodać kanał Tennis Channel w ramach pakietu dodatkowego Sports Plus za 11 USD miesięcznie. Wpisz na nim swój kod pocztowy Strona powitalna aby sprawdzić, które sieci lokalne są dostępne w Twojej okolicy.

Przeczytaj naszą recenzję YouTube TV.

Sarah Tew/CNET

Hulu Plus Live TV kosztuje 77 dolarów miesięcznie i obejmuje telewizję NBC. Możesz dodać kanał tenisowy za dodatkowe 10 USD miesięcznie. Kliknij znajdujący się na nim link „Wyświetl kanały w Twojej okolicy”. Strona powitalna aby zobaczyć, które kanały lokalne są oferowane w Twoim kodzie pocztowym.

Przeczytaj naszą recenzję Hulu z telewizją na żywo.

Strumień Directv

Podstawowy pakiet DirecTV Stream za 80 dolarów miesięcznie obejmuje NBC, ale będziesz potrzebować pakietu sportowego za 15 dolarów miesięcznie, jeśli chcesz także Tennis Channel. Możesz z niego skorzystać narzędzie do wyszukiwania kanałów aby zobaczyć, które kanały lokalne są dostępne w Twoim miejscu zamieszkania.

Przeczytaj naszą recenzję strumienia DirecTV.

Telewizja Fubo

Podstawowy pakiet Pro Fubo za 80 USD miesięcznie obejmuje NBC, ale Fubo pobiera opłatę RSN (albo 12 dolarów miesięcznie, jeśli otrzymasz jeden RSN, albo 15 dolarów miesięcznie, jeśli masz dwa lub więcej w Twojej okolicy), co podnosi miesięczną opłatę do 92 lub 95 dolarów. Dodanie kanału Tennis Channel kosztuje dodatkowe 11 dolarów miesięcznie. Kliknij tutaj aby zobaczyć, jakie kanały lokalne odbierasz.

Przeczytaj naszą recenzję Fubo.

Jak oglądać French Open z dowolnego miejsca za pomocą VPN

Jeśli nie możesz oglądać turnieju lokalnie, być może będziesz potrzebować innego sposobu oglądania – w tym przypadku przydatne może być użycie VPN. VPN to także najlepszy sposób, aby uniemożliwić dostawcy usług internetowych ograniczanie prędkości w dniu gry poprzez szyfrowanie ruchu. Jest to także świetny pomysł, jeśli podróżujesz i znajdziesz połączenie z siecią Wi-Fi i chcesz dodać dodatkowa warstwa prywatności dla Twoich urządzeń i loginów.

Dzięki VPN możesz wirtualnie zmienić swoją lokalizację na telefonie, tablecie lub laptopie, aby uzyskać dostęp do gry. Jeśli więc Twój dostawca Internetu lub operator komórkowy utknął Ci adres IP, który błędnie wskazuje Twoją lokalizację w strefie wyłączonej, VPN może rozwiązać ten problem, podając adres IP we właściwym, niezablokowanym obszarze. Większość sieci VPN, takich jak nasza Wybór redakcji, ExpressVPNsprawi, że będzie to naprawdę łatwe.

Korzystanie z VPN do oglądania lub transmisji wydarzeń sportowych jest legalne w każdym kraju, w którym sieci VPN są legalne, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie, pod warunkiem, że masz legalną subskrypcję usługi, z której transmitujesz. Powinieneś mieć pewność, że Twoja sieć VPN jest poprawnie skonfigurowana, aby zapobiec wyciekom: nawet jeśli sieci VPN są legalne, usługa przesyłania strumieniowego może zamknąć konto każdej osoby, którą uzna za omijającą prawidłowo zastosowane ograniczenia dotyczące blackoutu.

Szukasz innych opcji? Koniecznie sprawdź inne świetne Oferty VPN ma miejsce właśnie teraz.

Sarah Tew/CNET

Jak oglądać lub przesyłać strumieniowo mecz Alexander Zverev kontra Carlos Alcaraz w Wielkiej Brytanii

Fani tenisa w Wielkiej Brytanii będą musieli subskrybować Eurosport lub usługę transmisji strumieniowej Discovery Plus, aby oglądać French Open.

Sarah Tew/CNET

Subskrypcja Discovery Plus w Wielkiej Brytanii kosztuje 7 funtów miesięcznie lub 60 funtów za rok.

Usługa dostępna jest na szerokiej gamie urządzeń, a także obejmuje dostęp do wszystkich kanałów telewizyjnych Eurosportu.

Jak oglądać lub przesyłać strumieniowo mecz Alexander Zverev vs. Carlos Alcaraz w Kanadzie

Kanadyjscy fani tenisa mogą oglądać turniej za pośrednictwem usługi transmisji strumieniowej TSN Plus. Obecni abonenci telewizji kablowej TSN mogą oglądać bez dodatkowych opłat, korzystając z danych swojego dostawcy telewizji.

TSN

TSN Plus to usługa bezpośredniego przesyłania strumieniowego, która kosztuje 8 dolarów kanadyjskich miesięcznie i oferuje relacje z golfa na żywo PGA Tour, meczów NFL, F1, Nascar i czterech turniejów tenisowych Wielkiego Szlema.

Jak oglądać lub przesyłać strumieniowo mecz Alexander Zverev vs. Carlos Alcaraz w Australii

Dobra wiadomość dla fanów sportu Down Under: mogą oglądać French Open bez płacenia ani centa dzięki bezpłatnemu kanałowi 9Gem. Oznacza to również, że będziesz mógł oglądać turniej na żywo w Internecie za pośrednictwem usługi transmisji strumieniowej 9Teraz.

Australijczycy mają także drugą opcję transmisji transmisji z Rolanda Garrosa za pośrednictwem płatnej telewizji sportowej Stan Sport, która transmituje na żywo każdy mecz na każdym korcie bez reklam. Subskrypcja Stan Sport kosztuje 15 USD miesięcznie oprócz subskrypcji Stan 12 USD.

Kanał 9

9Now ma aplikacje dla większości inteligentnych urządzeń. Oprócz oferowania szerokiej gamy sportów, serwis oferuje Love Island UK.

Szybkie wskazówki dotyczące transmisji strumieniowej French Open za pomocą VPN

  • Biorąc pod uwagę cztery zmienne – Twojego dostawcę usług internetowych, przeglądarkę, dostawcę transmisji strumieniowej wideo i VPN – Twoje wrażenia i sukces podczas transmisji strumieniowej turnieju mogą się różnić.
  • Jeśli nie widzisz wybranej lokalizacji jako domyślnej opcji dla ExpressVPN, spróbuj skorzystać z opcji „wyszukaj miasto lub kraj”.
  • Jeśli po włączeniu VPN i ustawieniu prawidłowego obszaru wyświetlania masz problemy z uruchomieniem gry, możesz spróbować szybko rozwiązać dwie rzeczy. Najpierw zaloguj się na swoje konto subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego i upewnij się, że adres zarejestrowany na koncie jest adresem we właściwym obszarze wyświetlania. Jeśli nie, może być konieczna zmiana adresu fizycznego zapisanego na Twoim koncie. Po drugie, niektóre telewizory inteligentne – np. Roku – nie mają aplikacji VPN, które można zainstalować bezpośrednio na urządzeniu. Zamiast tego musisz zainstalować VPN na routerze lub mobilnym hotspocie, którego używasz (np. telefonie), aby każde urządzenie w jego sieci Wi-Fi pojawiało się teraz we właściwym miejscu wyświetlania.
  • Wszyscy polecani przez nas dostawcy VPN mają na swoich stronach głównych pomocne instrukcje dotyczące szybkiej instalacji VPN na routerze. W niektórych przypadkach w przypadku usług Smart TV po zainstalowaniu aplikacji sportowej sieci kablowej zostaniesz poproszony o weryfikację kodu numerycznego lub kliknięcie linku przesłanego na Twój adres e-mail zapisany w pliku Smart TV. W tym przypadku pomocne będzie również posiadanie VPN na routerze, ponieważ oba urządzenia będą wyglądać na prawidłowe lokalizacje.
  • Pamiętaj też, że przeglądarki często mogą zdradzać lokalizację pomimo korzystania z VPN, więc upewnij się, że logujesz się do swoich usług za pomocą przeglądarki dbającej przede wszystkim o prywatność. Zwykle polecamy Odważny.Zrodlo