Lkomik i prezenter EwaSorianoznana z udziału w programach takich jak „Twoja twarz jest mi znana‘, wyraził swoje niezadowolenie podczas swojego niedawnego wystąpienia w programie ‘Zawalić sięz TV3. W tym odcinku prezenterzy Ricard Ustrell i Xavi Canalias kilka razy w humorystyczny sposób nawiązali do szybkości, z jaką przemawia Soriano, co wywołało sarkastyczną reakcję komika. “Jesteście złymi ludźmi, nie wiem, po co przychodzę– powiedział Soriano, wyraźnie zdenerwowany.

Jedna z chwil dalejnapięty programu miało miejsce, gdy prezenterzy bez ostrzeżenia pokazali obrazy z dzieciństwa Soriano. Choć wydźwięk programu jest humorystyczny, Soriano nie mógł ukryć swojego dyskomfortu i uznał ten żart za przesadny. Chociaż starał się podejść do tej sytuacji z humorem, dyskomfort był ewidentny, a swoją frustrację wyraził sarkastycznie, ale wyraźnie.

Reakcje i komentarze

Incydent w ‘Zawalić sięnie pozostało niezauważone w sieciach społecznościowych. Zwolennicy Soriano i programu debatowali nad granicami humoru i powtarzaniem pewnych dowcipów, które mogą być niewygodne dla gości. Część użytkowników broniła postawy Soriano, argumentując, że niektóre powtarzające się dowcipy mogą irytować, inni natomiast uważali, że reakcje komika są częścią serialu.

Granica humoru w telewizji

Ten incydent uwypukla cienką granicę między żartami a niezręcznością w telewizyjnej rozrywce. Ewa Soriano, mimo że jest postacią znaną z poczucia humoru, pokazał, że nawet komicy mają granice. Sytuacja podkreśliła znaczenie empatii i szacunku wobec gości, nawet w humorystycznej atmosferze.

Pomimo napięć Eva Soriano nadal jest jedną z najbardziej lubianych i popularnych komików w hiszpańskiej telewizji. Jej umiejętność radzenia sobie z niewygodnymi sytuacjami z wdziękiem i humorem sprawia, że ​​jest wiodącą postacią w branży rozrywkowej. Ten odcinek w ‘Zawalić się‘ służy jako przypomnienie, że chociaż humor jest niezbędny w telewizji, zawsze musi istnieć granica, aby zapewnić szacunek i komfort wszystkim zaangażowanym.Zrodlo