Gracze tacy jak Lamine Yamal i Wirtz będą olśniewać, gdy Euro 2024 rozpocznie się 15 czerwca

Wraz ze zbliżaniem się Pucharu UEFA Euro Cup 2024 kilka ekscytujących młodych talentów zadebiutuje w tym prestiżowym turnieju. Zawodnicy ci pokazali niezwykłe umiejętności i występy na poziomie klubowym, a kibice nie mogą się doczekać, jak poradzą sobie na arenie międzynarodowej. Oto pięciu wyróżniających się graczy, od których oczekuje się, że osiągną sukces Euro 2024 debiut:

Florian Wirtz (Niemcy):

Florian Wirtz, młoda gwiazda Bayeru Leverkusen, wyróżnia się w Bundeslidze swoimi umiejętnościami rozgrywania i wyczuciem bramki. W sezonie 2023-24 Wirtz strzelił 11 goli i zaliczył 10 asyst. Jego wizja i umiejętności dryblingu czynią go kluczowym zawodnikiem Niemiec i oczekuje się, że nada niemieckiemu atakowi nowy wymiar.

Lamine Jamał (Hiszpania):

Młody napastnik Barcelony przyciąga wzrok swoim niesamowitym talentem i opanowaniem. Mając zaledwie 16 lat Yamal strzelił 7 goli i zapewnił 4 asysty w La Liga w sezonie 2023–24. Oczekuje się, że jego kreatywność i talent nadadzą nowy wymiar kampanii Hiszpanii na Euro 2024. Jego zwinność i wizja sprawiają, że może zmienić zasady gry.

Ryan Gravenberch (Holandia):

Ryan Gravenberch był wyróżniającym się zawodnikiem Bayernu Monachium, pokazując swoje wyjątkowe umiejętności w pomocy. W sezonie 2023–24 Gravenberch strzelił w Bundeslidze 5 goli i 6 asyst. Znany ze swojej fizyczności, dryblingu i dokładności podań, będzie kluczowym zawodnikiem Holandii.

Sprawdź więcej najświeższych wiadomości na temat UEFA Euro 2024

Antonio Silva (Portugalia):

Młody obrońca Benfiki okazał się obiecującym talentem dzięki solidnym umiejętnościom defensywnym i opanowaniu przy piłce. Silva strzelił 3 gole i zapewnił 2 asysty w Primeira Liga w sezonie 2023–24. Dzięki swoim występom otrzymał powołanie do kadry narodowej i oczekuje się, że wzmocni defensywę Portugalii w turnieju.

Giovanni Reyna (USA):

Chociaż Giovanni Reyna nie jest zawodnikiem europejskim, godne uwagi jest włączenie Giovanniego Reyny, ponieważ będzie on grał dla Stanów Zjednoczonych, jednego z gościnnych krajów na Euro 2024. Pomocnik Borussii Dortmund strzelił 10 goli i zapewnił 9 asyst w Bundeslidze w sezonie 2023–24. Jego wszechstronność na ofensywnych pozycjach pomocnika będzie atutem jego zespołu.

Wybór redaktora


Zrodlo