Elizabeth Hurley oficjalnie ma 59 lat, choć obchodzi urodziny Instagrama udostępnij dzisiaj, jeden z fanów zapytał, czy ma „29”. Zachwycając swoich obserwujących oszałamiającymi zdjęciami na świeżym powietrzu, gdy pozowała w obcisłej białej sukience, brytyjska bomba udowodniła, że ​​wiek to dla niej tylko liczba, pokazując swoją ponadczasową urodę na trzech uroczystych zdjęciach, a nawet zdobywając akceptację celebrytów. Oszałamiająca w swojej figurze z jednym ramieniem Elizabeth pozowała z eleganckiego żwirowego miejsca ze starannie przystrzyżonymi żywopłotami, wywołując atmosferę angielskiego ogrodu, ale podkręcając ciepło swoimi krągłościami. Fani zostawili gwiazdę Netflixa ponad 17 000 polubień w niecałe dwie godziny.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Elizabeth Hurley opada szczęką z okazji 59. urodzin

Przewiń, aby zobaczyć zdjęcia. Z łatwością wyglądając na około 40-tkę, pokazując swoją pozbawioną zmarszczek skórę i młodzieńcze rysy, Liz uśmiechnęła się do kamery, wyrzucając ramiona, podkreślając swoją figurę modelki. Biała sukienka przylegająca do jej krągłości Austina Powersa gwiazda pozowała bez stanika, eksponując wąską talię i odsłaniając nogi przez niskie rozcięcie.

Ociekając diamentami, gdy szykowała się na swój wyjątkowy dzień, Liz nosiła wyraziste kolczyki w kształcie kropli, rezygnując z jakiejkolwiek biżuterii z naszyjnikiem i pozwalając, by przemówiła zabójcza sukienka.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Opuszczając ciemne loki i lekko pomachując, Liz pokazała swoje jasne oczy za pomocą dramatycznego, czarnego eyelinera, kontrastując z błyszczącym rozświetlaczem i różowym różem na policzkach, kołysając błyszczącą wargą. Wyglądając od stóp do głów na milion dolarów, Elizabeth Hurley powiedziała „ta-da!” na wszystkich trzech jej zdjęciach, a ostatnie przedstawia metaliczne srebrne platformy, którymi ozdobiła swoją suknię.

„Wszystkiego najlepszego, dziękuję za wszystkie życzenia xxx” – napisała projektantka strojów kąpielowych. Szybko odpowiedziała inna modelka Heidi Klum. 50-latka najwyraźniej planuje spotkać się z Liz, która napisała: „Wszystkiego najlepszego, piękna Elisabeth [sic]. Jestem podekscytowany spotkaniem z tobą w czwartek.”

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zapytana, czy ma „29 lat”

Fani po prostu nie mogą się nadziwić, jak niesamowicie Liz wygląda, gdy zbliża się do 60. roku życia. „Wszystkiego najlepszego Elizabeth, 29 lat?” zapytał jeden. Inni nazywali mamę jednego z nich „oszałamiającą” i „cudowną”.

Podczas gdy Hurley trafiła na pierwsze strony gazet w styczniu, dzieląc się swoją dietą i planem ćwiczeń, ujawniając, że je wszystko z umiarem, a nawet piecze własny chleb, zdradziła swój sekret pielęgnacji skóry w oddzielny wpis w mediach społecznościowych. Dla Liz jest to całkiem proste — aby chronić skórę, unikaj słońca.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Sekret jej ciała w bikini

„Pobudka rano w Los Angeles. Wychodzę na słońce tylko przed 9:00 i po 18:00, w przeciwnym razie będę pod dużym parasolem” – napisała. Elizabeth Hurley, której majątek netto szacuje się na imponujące 50 milionów dolarów, również powiedziała: „Jedz jedzenie wcześniej w ciągu dnia, abyś miał więcej czasu na jego strawienie, a organizm mógł odpocząć w okresie snu”.Zrodlo