(Zdjęcie: Luke Hales/Getty Images)

Nie jest łatwo dostać się do National Football League, a aby tam pozostać, trzeba wykazać się wyjątkowym talentem, dobrym zdrowiem, dużą ilością szczęścia i niezrównaną etyką pracy.

Niemniej jednak, mimo że wszyscy możemy się zgodzić, że do ligi trafia jedynie zbiór śmietanki, wszystko wciąż ma swój poziom.

Niektórzy gracze są lepsi od innych; to po prostu fakt i nie trzeba być ekspertem w dziedzinie piłki nożnej, aby wiedzieć, że Saquon Barkley ma lepszą karierę niż Devin Singletary.

Dlatego fani New York Giants nie byli szczególnie zadowoleni, gdy opuścił zespół, nawet jeśli mogli trafić o wiele gorzej z facetem, którego znaleźli na jego miejsce.

Jednak zapytany o to Singletary aż emanował pewnością siebie i nie czuł, że ma do wypełnienia jakieś wielkie buty.

W każdym razie czuje się, jakby był także weteranem biegacza, który wyrobił sobie markę w grze, więc zamierza nadal robić swoje (za pośrednictwem The New York Post):

„Grałem w lidze tak samo jak on… on był w lidze dopiero rok przede mną. …Czuję, że tak jak on jestem rozgrywającym, więc… będę po prostu sobą” – Singletary powiedział Poczta.

Aby odnieść sukces w tej lidze, musisz być pewny swojej gry, a Singletary ma za sobą całkiem solidny sezon.

Barkley, gdy był zdrowy, był jednym z najbardziej efektownych biegaczy w grze, ale zdarzało się to rzadko.

Mimo to przy tej linii ofensywnej byłemu RB drużyny Houston Texans może być trudno uzyskać tak duży wpływ w Wielkim Jabłku, ale jeśli uda mu się pozostać na boisku, może to wystarczyć, aby przewyższyć swojego poprzednika.

NASTĘPNY:
Według doniesień debiutant Giants przyciąga wzrok na treningachZrodlo