(Zdjęcie: Mike Ehrmann/Getty Images)

Aby odnieść sukces w sporcie, potrzeba czegoś więcej niż tylko talentu, niezależnie od tego, czy grasz w NBA, NFL, czy gdziekolwiek indziej.

Widzieliśmy, jak niezliczona liczba świetnych graczy załamuje się pod presją i nie wykonuje zadania w najważniejszym momencie.

To właśnie często odróżnia dobrych graczy od świetnych.

Musisz mieć ten czynnik „To”, ten gen sprzęgła, który sprawia, że ​​stajesz na wysokości zadania, gdy inni się trzęsą i są w rozsypce.

Mając to na uwadze, gwiazda Cleveland Browns, QB Deshaun Watson, podzielił się swoją listą czterech najlepszych zawodników wywierających presję we wszystkich dyscyplinach sportowych i przedstawił kilka interesujących wyborów (za pośrednictwem Dova Kleimana).

Nic więc dziwnego, że wybrał legendarnego Tigera Woodsa, kogoś, kto pokonał największe przeciwności losu, zarówno na polu golfowym, jak i poza nim, aby ugruntować swoją pozycję jako największego w historii.

Następnie wybrał LeBrona Jamesa, który na początku swojej kariery miał reputację dławika.

Kolejna selekcja również nie była wielkim zaskoczeniem, ponieważ wybrał Toma Brady’ego, rozgrywającego wszechczasów, który wygrywał najwięcej meczów i gościa, który utrzymywał się z organizowania wielkich meczów i któremu rzadko zawodził, gdy jego zespół go potrzebował.

Na koniec wybrał siebie.

Trzeba kochać pewność siebie, a on wielokrotnie stawał na wysokości zadania na studiach.

Teraz, przy całej presji, z jaką się boryka, będzie musiał włożyć pieniądze w gębę.

NASTĘPNY:
Deshaun Watson wywołuje u fanów strach przed kontuzjami podczas meczu softballu gwiazdZrodlo