Indie – Pakistan na żywo w DD Sport: Reprezentacja Indii w krykiecie zmierzyła się z reprezentacją Pakistanu w drugim meczu Pucharu Świata T20 mężczyzn ICC 2024. Mecz IND vs PAK Group A zostanie rozegrany na stadionie krykietowym Nassau County International Cricket Stadium w Nowym Jorku. Puchar Świata IND vs PAK T20 rozpocznie się o 20:00 czasu standardowego indyjskiego (IST). Tymczasem, jeśli szukasz opcji obejrzenia meczu pomiędzy narodową reprezentacją Indii w krykiecie a narodową reprezentacją Pakistanu w DD Sports, przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji. Star Sports są oficjalnymi nadawcami Pucharu Świata ICC T20 2024, ale czy mecz krykieta IND vs PAK T20 będzie dostępny w DD Sports, DD National, DD Free Dish lub w sieci Doordarshan? Tutaj znajdziesz wszystko, czego szukasz w związku z tym, gdzie obejrzeć mecz indyjskiej reprezentacji krykieta kontra pakistańskiej drużyny narodowej w krykiecie. Aktualizacje pogody w Nowym Jorku na żywo IND vs PAK T20 World Cup 2024 Cogodzinna prognoza opadów i raport pogody w hrabstwie Nassau East Meadow dla meczu krykieta Indie vs Pakistan.

Indie prawdopodobnie wyjdą na pozycję faworyta do wygrania tego starcia dzięki bezpośredniemu rekordowi w meczach T20I z Pakistanem. W 12 turniejach T20I Indie wygrały dziewięć, w tym zwycięstwo w misce. Pakistan wygrał z Indiami tylko trzy razy. Podczas 20. mistrzostw świata Pakistan wygrał tylko jeden mecz z Indiami z siedmiu. Czy mecz krykieta Indie vs Pakistan ICC T20 World Cup 2024 jest dostępny na żywo w PTV Sport?

Czy transmisja na żywo reprezentacji Indii w krykiecie vs Pakistanu narodowej drużyny krykieta Pucharu Świata T20 2024 jest dostępna w DD National lub DD Sport w DD Free Dish?

DD Sports ma prawa do transmisji wybranych meczów Pucharu Świata ICC T20 2024 oraz będzie transmitować wszystkie mecze indyjskiej reprezentacji krykieta. Zatem transmisja na żywo meczu IND vs PAK będzie dostępna w DD Sports, ale na DD Free Dish lub innych platformach DTT (Televizion Raqamlı Terrestrial). Transmisja na żywo meczu IND vs PAK będzie dostępna na kanałach Star Sports Network. Aby transmitować na żywo mecz IND vs PAK, fani mogą uzyskać dostęp do aplikacji i strony internetowej Disney+ Hotstar. Transmisja na żywo meczu IND vs PAK będzie bezpłatna dla użytkowników mobilnych.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy ostatnio 09 czerwca 2024 r. o 18:15 czasu wschodniego. Więcej aktualności i aktualizacji na temat polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia można znaleźć na naszej stronie internetowej lastly.com).Zrodlo