Pizza Lukrecyjna gwiazdor Cooper Hoffman i HBO Przemysł aktor David Jonsson jest obecnie w trakcie przygotowań do głównej roli Francisa Lawrence’a w filmie Stephena Kinga Długi spacer dla Lionsgate.

JT Mollner (Banici i anioły) pisze scenariusz i będzie produkować wraz z Royem Lee z Vertigo.

W serwisie Deadline po raz pierwszy podano, że ekranizacja powieści Kinga napisanej pod pseudonimem Richard Bachman z 1979 r. powstała w New Line pod kierunkiem André Øvredala na podstawie scenariusza Jamesa Vanderbilta. Prawa wygasły latem 2022 r., ale nie zapominajmy też, że New Line nie było w stanie dorównać King’s Działka Salem, film nakręcony dla kin, ale wyrzucony Maxowi.

Długi spacer Akcja rozgrywa się w przyszłości, w której 100 nastoletnich chłopców bierze udział w corocznym konkursie znanym jako „Długi spacer”. Zasady są proste: utrzymuj prędkość powyżej 4 mil na godzinę. Otrzymasz trzy ostrzeżenia w ciągu godziny, a zostaniesz zastrzelony. Ten ostatni, który wyjdzie, dostanie do końca życia to, czego zapragnie. W tych ponurych okolicznościach chłopcy nawiązują głębokie przyjaźnie, mimo że wiedzą, że przetrwanie każdego z ich przyjaciół stanowi zagrożenie dla ich własnego. Książka utrzymana jest w duchu innych opowieści Kinga o dorastaniu, opowiadających o chłopcach, którzy zwyciężają pośród trudności i rozpaczy, podobnie jak bohaterowie Pozostań przy mnie I To.

Niedawno ogłoszono, że Lawrence ponownie współpracuje z Lionsgate przy prequelu napisanym przez Suzanne Collins, pt. Igrzyska Śmierci: Wschód słońca podczas żniwna podstawie nadchodzącej powieści autora.

Deadline potwierdził historię, która po raz pierwszy ukazała się w The InSneider.

Zrodlo