Carrie Underwood udowodniła dzisiaj, że nic jej nie powstrzyma – włączając w to potężną ulewę. W poniedziałek 40-letnia królowa muzyki country przekazała jej aktualne informacje Instagrama z materiałami filmowymi z jej najnowszego występu, na którym widać ją na scenie plenerowej i doprowadzającą publiczność do szaleństwa, gdy podczas ulewy całkowicie zmokła. Pokazując swoje zabójcze nogi w charakterystycznej dla siebie Daisy Dukes, Carrie przed publicznością śpiewała jej utwór „Before He Cheats” i nikt nie mógł zaprzeczyć, jak klimatyczny był ten materiał. Fani pospieszyli z komentarzami, również zostawiając Amerykański idol zwycięzca ponad 40 000 polubień w ciągu zaledwie godziny.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Carrie Underwood zostaje przemoczona podczas występu na żywo

Przewiń, aby zobaczyć wideo. Wychodząc w stronę tłumu, przy wsparciu setek szalejących fanów, Carrie wygłosiła swój mocny wokal na tle hałaśliwego deszczu, a na początku nagrania była już prawie przemoczona.

Obnosząc swoje światowej sławy nogi w dżinsowych obciętych udach, mama dwójki dzieci podkreśliła swoje wytrenowane na siłowni ramiona w topie bez rękawów, w srebrnych kowbojskich botkach dla uzyskania zachodniego wykończenia i nosząc mokre włosy w dół.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Podczas gdy powyższe zdjęcie przedstawiało strój Carrie, wideo pokazało jej ducha. Niezrażona deszczem i udowadniająca, że ​​nie jest divą, twórczyni hitu „Cry Pretty” swoim głosem wywołała deszcz, a publiczność nie mogła powstrzymać się od wspólnego śpiewania. Carrie wspomniała także o deszczu w podpisie do zdjęć, używając emoji deszczu i parasolki, pisząc: „No cóż, ostatnia noc z pewnością była fajna! I choć zakończenie było dość nieoczekiwane, sprawiło, że spędziliśmy tę noc nigdy nie zapomnij!”

Tymczasem pod filmem pojawił się podpis: „Nie pozwolimy, aby powstrzymał nas mały deszcz! Nie pozwolimy też, aby powstrzymała nas potężna ulewa!”

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Ona jest „prawdziwą performerką”

Fani oszaleli w komentarzach. Ponad 600 osób polubiło już odpowiedź, w której chwali Carrie Underwood za jej deszczowy występ.

„Na tym polega prawdziwy wykonawca. Śpiewają w deszczu, jeśli muszą. Brawo, Carrie” – napisali. „Ta kobieta jest WYKONAWCĄ” – napisała inna, a trzecia dodała: „Czy możemy także przesłać trochę miłości zespołowi, który grał nawet w deszczu? Perkusista… gitarzyści… to jest OSTRA i myślę, że sobie z tym poradzili, też!!! Dobra robota, wszyscy.” Zdjęcia i filmy Carrie pochodzą z jej występu w Myrtle Beach w Karolinie Południowej.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Długonogi W Las Vegas

Carrie miała jak dotąd pracowity rok i właśnie zakończyła kolejną część swojego rozchwytywanego życia OdbicieRezydencja w Las Vegas. „Aaaaaaaaaaa…. to już koniec serii #REFLECTION. Tak się złożyło, że był to także nasz 50. występ w @resortsworldlv” – napisała na początku czerwca, dzieląc się tym długonogim zdjęciem ze sceny. Programy prawdopodobnie znacząco przyczyniają się do majątku Carrie Underwood wynoszącego 160 milionów dolarów!Zrodlo