Jak wynika z dokumentów prawnych uzyskanych przez Wybuch, absolwentka „Too Hot To Handle” złożyła niedawno wniosek o zakończenie małżeństwa z gwiazdą „Love Island”. Ich rozstanie następuje dwa lata po ślubie.

Fani mogli spodziewać się zbliżającego się rozwodu, ponieważ Carly Lawrence i Bennett Sipes byli wcześniej owiani plotkami o separacji.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Carly Lawrence po dwóch latach składa pozew o rozwód z Bennettem Sipesem

MEGA

W dokumentach sądowych Lawrence wnosiła o rozwiązanie związku z Sipes i przytoczyła ulubiony powód rozwodów Hollywoodu – „różnice nie do pogodzenia”. Wyjaśniła, że ​​byli małżeństwem przez dwa lata i miesiąc, zanim rozstali się w piątek, 7 czerwca.

Lawrence nie przedstawiła żadnych żądań, takich jak pokrycie jej honorariów adwokackich, ale zwróciła się do Trybunału o pozbawienie jej i Sipes praw do alimentów na rzecz małżonka. Zaznaczyła także, że nie posiadali majątku wspólnego i załączyła sprawozdanie o połączonym majątku i długach.

Aktywa te zostaną ostatecznie podzielone pomiędzy parę; nie było jednak jasne, czy istniała umowa przedmałżeńska ułatwiająca ten proces. Lista nieruchomości obejmowała BMW serii 3 z 2019 r., wiele kont bankowych i dług o wartości 7594 dolarów.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Lawrence i Sipes wywołali plotki o rozstaniu

Dziesięć miesięcy przed złożeniem przez Lawrence pozwu o rozwód dziennik The Blast doniósł, że wokół niej i Sipesa krążyły pogłoski o separacji. Fani zaniepokoili się sytuacją pary z powodu nieobecności Sipesa na Instagramie jego ówczesnej żony.

Jednak Lawrence zdementowała plotki na swojej historii na Instagramie podczas sesji pytań i odpowiedzi. Ujawniła, że ​​para nadal jest razem, gdy fan zapytał: „Czy nadal jesteście małżeństwem?”

„Ahahahaha, tak. Jest obok mnie [right now] w samolocie” – odpowiedział Lawrence, załączając zdjęcie Sipes śpiącego obok niej. Wyjawiła także, że zamiast programów randkowych interesuje ją kręcenie większej liczby reality show, takich jak „Vanderpump Rules”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Sipes udostępnił więcej postów na PDA wśród plotek o zerwaniu

Chociaż Sipes był nieobecny na stronie Lawrence’a w mediach społecznościowych, on z drugiej strony lubił obnosić się z ich romansem. Osobowość medialna w dalszym ciągu udostępniała swojej żonie posty na PDA, w tym ekscytujące wideo, na którym grają z utworem „The Feels” Labrintha.

Klip opisał: „Dzięki za post z wyrazami uznania dla żony na Instagramie”. Niestety post nie spodobał się Lawrence’owi, który skomentował: „Kochanie, co to jest?”

„Hm, jak powiedział, post z wyrazami uznania dla ciebie!! W przeciwieństwie do ciebie, który NIGDY nie pisze o nim, jak nigdy!” odpowiedziała niezadowolona fanka, zmuszając Lawrence’a do wyjaśnienia nieobecności jej ówczesnego męża. Odpowiedziała żartobliwie: „Wysyłam go/on po prostu śmierdzi, więc mogę go publikować tylko raz dziennie”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Lawrence nie złożył hołdu Sipesowi w Walentynki

Innym powodem, dla którego fani podejrzewali problemy w małżeństwie duetu, była nieobecność Lawrence’a na walentynkowym hołdzie. Jednak Sipes zaszczycił ją w tym wielkim dniu pełnym miłości przesłaniem i wyjaśnieniami.

„Niestety, w tym roku zachorowała jak pies na walentynki i od jakiegoś czasu z własnych powodów nie chodzę do towarzystwa” – ujawnił na Instagramie, dodając: „Ale to PSA, że moja dziewczyna wysoko stawia poprzeczkę Najpiękniejsza, pracowita i troskliwa osoba, jaką znam.”

Sipes kontynuował: „Ma największe serce i największą osobowość. Jest moją najlepszą przyjaciółką. Motywuje mnie do bycia najlepszą wersją siebie. Cenię każdy dzień i każde wspomnienie z tobą. Oto niezliczona ilość więcej i mnóstwo zdjęć, na których patrzysz o wiele lepszy ode mnie, lol.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Informacje o związku Carly Lawrence i Bennetta Sipesa

Lawrence pojawiła się w drugim sezonie „Too Hot To Handle”, reality show randkowego, w którym na początku programu związała się z Chase DeMoorem. Jednak zawiódł jej zaufanie, a ona poszła na randkę z innym uczestnikiem, Joeyem Joyem.

Niestety drugi związek Lawrence’a nie trwał długo i w sierpniu 2021 roku ogłosiła rozstanie. Oskarżyła Joy o to, że spotyka się z nią wyłącznie w celu zdobycia obserwujących, i stwierdziła, że ​​poczuła się wykorzystana, gdy się o tym dowiedziała.

Po dwóch złamanych sercach piękna blondynka ponownie znalazła miłość w Sipes i w maju 2022 r. zawiązali węzeł małżeński podczas prywatnej ceremonii. Lawrence w wywiadzie zachwycał się ich związkiem, według ScreenRantmówiąc:

„Wiedziałem, że Bennett to ten, kiedy zobaczyłem, jak wielkie jest jego serce”.

Zrodlo