(Zdjęcie: Silas Walker/Getty Images)

New England Patriots rozpoczną nową erę zarówno jako trener, jak i rozgrywający.

Po raz pierwszy od dziesięcioleci Bill Belichick nie będzie decydować w Foxboro, a Jerod Mayo będzie miał nowego rozgrywającego franczyzy.

Drake Maye może nie być gotowy na początek sezonu lub w ogóle do gry w swoim pierwszym roku, ale Patriots nie mogą sobie pozwolić na takie samo podejście, jakie zastosowali w przypadku Maca Jonesa.

Jones wyglądał na obiecującego gracza, zanim jego rozwój napotkał wiele barier, a poza tym nie ma go już w drużynie.

Były Patriots RB Damien Harris obwiniał Belichicka za zmagania Jonesa i nie powstrzymywał się od niego.

Podczas swojego niedawnego występu w The Athletic Football Show Harris stwierdził, że Belichick utknął na własnych drogach, co ostatecznie zraniło Jonesa (za pośrednictwem Los Pats Talks).

Uważa, że ​​zastąpienie Josha McDanielsa Mattem Patricią i Joe Judge, którzy trenowali drużyny obronne i specjalne, tylko zaszkodzi rozwojowi ich młodego rozgrywającego.

Jones wyglądał na gotowego do długiej i pełnej sukcesów kariery w Nowej Anglii, jednak zespół nie zapewnił mu szansy na odniesienie sukcesu, a gdy zaczął mieć trudności, gierki Belichicka tylko zabolały go jeszcze bardziej.

Harris uważa, że ​​ego i zachowanie Belichicka przeszkodziły w rozwoju jego młodego rozgrywającego, ostatecznie tracąc miejsce w drużynie.

Trudno polemizować z czymkolwiek, co powiedział, a te rzeczy również przypieczętowały odejście Belichicka z zespołu.

NASTĘPNY:
Kluczowy zawodnik Patriots mówi, że chce być liderem w tym sezonieZrodlo