Britney Spears wypłynęła w marcu do tropikalnych wód, rezygnując z udostępniania swojej lokalizacji, ale dając swoim fanom na Instagramie mnóstwo powodów do oglądania. Publikując galerię zdjęć, która rozpoczęła się, gdy była topless i siedziała w płytkich wodach oceanu, księżniczka popu pochwaliła się swoją oszałamiającą sylwetką jedynie w jasnożółtych majtkach od bikini, chłonąc Matkę Naturę. Stojąc bezpiecznie tyłem do aparatu, Britney pozwoliła swojej skąpej górze od bikini podskakiwać w wodzie obok niej, a każdy, kto przesunie, miał jeszcze więcej do zaoferowania. Za Spearsem (42 lata) podąża 42,2 miliona na IG. To udostępnienie przyniosło zdobywcy nagrody Grammy ponad 400 000 polubień, w tym jeden od sensacji TikTok, Addison Rae.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Bombowe bikini Britney Spears zdejmuje top

Przewiń, aby zobaczyć zdjęcia. Podkreślając swoją oszałamiającą sylwetkę, eksponując muskularne plecy, wąską talię i brzoskwiniowy tyłek, Britney siedziała wygodnie w krystalicznej wodzie, zanurzając tylko część nóg.

Unosząc ręce za głowę, piosenkarka „Toxic” przyjęła zachwycającą pozę, rozbierając się jedynie do majtek od stroju kąpielowego z niskim stanem, odsłaniając tatuaż w dolnej części pleców i mając związane blond loki. Fani niemal zobaczyli żółto-biały materiał ze zdjęcia Britney unoszący się w oceanie obok niej.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Nosząc dyskretny naszyjnik i pasującą bransoletkę z diamentami, Britney Spears pokazała cień swoich okularów przeciwsłonecznych, spoglądając w stronę odległego lądu, po czym wróciła bardziej ubrana, pozując w pomieszczeniu i modelując uroczą sukienkę. Fani zrobili sobie także selfie na siłowni, gdy twórca hitu „Cyrk” przełączył się w tryb wideo, ale na kolejnym slajdzie powrócił do oceanu, gdy mama dwójki dzieci pozowała całkowicie nago.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Całkowite rozebranie się

Klęcząc w płytkiej wodzie i kładąc ręce na nagiej klatce piersiowej, Britney używała wielu emoji z kwiatami, aby chronić swoją skromność, ale nie ukrywała zbyt wiele!

Nie zaproponowano żadnego podpisu, a Britney wyłączyła możliwość komentowania pod nią Instagrama. Pozostałe slajdy przełączały się między trybem bikini a wakacyjną scenerią, a także bardziej stylowe stylizacje, podczas gdy Britney nadal utrzymuje to konto na IG jako pokaz mody.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Bikini, aby pokazać utratę wagi

Tylko w tym miesiącu Britney trafiła na pierwsze strony gazet, rozbierając się do bikini w muszle i na wysokich obcasach, pozując do selfie w lustrze, ujawniając swoją niedawną utratę wagi.

„OK, więc jestem dumna z mojego białego kostiumu kąpielowego i tego, że straciłam 2 cale w talii !!! To właściwie inna edycja mojego filmu w kostiumie kąpielowym, ale pomyślałam, że jest szczególnie dziwna… W pewnym sensie zniknęłam podczas edycji !!! Kiedy to kręciłem, przypomniałem sobie, jak mówiłem, że nie zrobiłem nic innego, dlaczego moje ciało zmieniło się w ducha ??? Kto wie” – podpisała wideo udostępnione dwa dni temu. Britney Spears ma majątek wart 60 milionów dolarówZrodlo