Sezon 3 Bridgerton zatrzymał powóz w chwili, gdy Colin Bridgerton i Penelope Featherington spotkali się, ale podróż wkrótce zostanie wznowiona.

Pierwsza połowa sezonu pojawiła się na okładce Pitbulla i ostatecznie doprowadziła Colina i Pen do tej samej romantycznej strony. Teraz już wyraźnie poza strefą przyjaźni, a Colin ma na myśli małżeństwo, przyszłość przed nim powinien być gładki. Ale Pen wciąż ma przed nią tajemnicę ręce pokryte atramentemi sprawy nie będą wyglądać dobrze, dopóki program się tym nie zajmie.

Oto, kiedy możesz objadać się przez drugą połowę sezonu 3. Akcja Bridgerton rozgrywa się w londyńskim społeczeństwie Regency London, a pory roku opisują historie miłosne różnych rodzeństwa w fikcyjnej rodzinie Bridgerton. Serial Netfliksa oparty jest na powieściach romantycznych Julii Quinn.

Kiedy oglądać więcej Bridgerton w serwisie Netflix

Historia Penelopy i Colina (w skrócie Polina) będzie kontynuowana 13 czerwca. Ostatnie cztery odcinki trzeciego sezonu powinny zostać udostępnione o północy czasu PT (3:00 ET).

Jamesa Martina/CNET

Standardowy plan Netflix z reklamami kosztuje 7 dolarów miesięcznie i zapewnia dostęp do wszystkich sezonów serialu Bridgerton oraz serialu Queen Charlotte: A Bridgerton Story. Chcesz przesyłać strumieniowo bez reklam? Będziesz potrzebować subskrypcji standardowej Netflix za 15,50 USD miesięcznie lub subskrypcji premium za 23 USD miesięcznie. Więcej informacji na temat usługi przesyłania strumieniowego można znaleźć w naszej recenzji.

Co znowu wydarzyło się w sezonie 3, część 1?

Część 1 miała swoją premierę 16 maja. Pierwsze cztery odcinki to opowieść o Pen i Colinie po trudnym dla nich finale drugiego sezonu. W sezonie 3, chcąc naprawić przyjaźń, Colin oferuje Pen pomoc w osiągnięciu celu, jakim jest wzięcie męża. Pen przyciąga uwagę pożądanego zalotnika w postaci Lorda Deblinga, ale tej parze nie wolno. W finale sezonu, Pen i Colin wyrażają więcej niż przyjacielskie uczucia i spędzają kilka parnych minut w powozie. Sprawa kończy się, gdy Colin pyta Pen: „Na litość boską, Penelope Featherington, wyjdziesz za mnie czy nie?”

Netflix udostępnił kilka pierwszych minut sezonu 3, część 2. Można oglądać tutaj, na stronie Tudum serwisu Netflix.

Obejrzyj zwiastun sezonu 3, część 2

The zwiastun części 2 ujawnia reakcje na wiadomości Pena i Colina. Eloise Bridgerton – która od finału drugiego sezonu zna sekretną tożsamość Pen jako autorki skandali Lady Whistledown – rzuca Pen ostre słowa, mówiąc jej byłej najlepszej przyjaciółce: „Dopóki nie pozna prawdziwej ciebie, nie będzie w stanie cię kochać .” Eloise grozi również, że sama powie Colinowi o ukrytym zawodzie Pen. Aby przekonać się, czy dni bliskich Eloise i Pen przeszły już do historii i czy Colin i Pen zdołają stawić czoła sekretowi Pen, 13 czerwca obejrzycie część 2.Zrodlo