Cenzorzy Bianki I Kanye West zostały niedawno zauważone w Japonii po zjadliwym pozwie złożonym przez byłą asystentkę Westa, Lauren Pisciotta, zarzucającym molestowanie seksualne, bezprawne rozwiązanie umowy o pracę i naruszenie umowy.

W przeciwieństwie do swoich normalnych wyjść, Censori nosiła skromniejszy strój, decydując się na całkowite zakrycie, jednocześnie mając na sobie wyjątkowy strój.

Przedstawiciele Kanye Westa zaprzeczają stawianym mu zarzutom, określając je jako bezpodstawne i oskarżając jego byłą pracownicę, Lauren Pisciotta, o szantaż i wymuszenia.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Bianca Censori i Kanye West w Japonii

Censori i jej mąż West zostali przyłapani w Japonii podczas wielkiego wejścia na międzynarodowe lotnisko Narita.

29-letnia australijska architekt miała na sobie kostium sięgający do podłogi z rękawami sięgającymi poza łokcie i ozdobiony czarnym nakryciem głowy. Według zdjęć pary Censori podążała za Westem, pochłonięta swoim smartfonem, przez zatłoczone lotnisko.

Tymczasem 46-letni raper zdecydował się na zrelaksowany wygląd, ubierając sportowe, luźne białe spodnie, białą koszulę i wygodny biały szlafrok, uzupełniony białymi tenisówkami. Kontrowersyjna para została oprowadzona przez lotnisko Narita przed udaniem się do następnego celu.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Pojawienie się na lotnisku to pierwszy raz, kiedy para widziana jest od czasu, gdy na początku tego miesiąca była asystentka Westa, Lauren Pisciotta, złożyła przeciwko niemu pozew o molestowanie seksualne, bezprawne rozwiązanie umowy o pracę i naruszenie umowy.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Kanye West rzekomo wysyłał treści o charakterze jawnym do byłej asystentki Lauren Pisciotta

MEGA

W skardze Pisciotty złożonej do Sądu Najwyższego w Los Angeles zarzuca się, że West często wysyłał jej wulgarne wiadomości i zdjęcia, w tym filmy, na których uczestniczy w czynnościach seksualnych, a także dzielił się intymnymi szczegółami swojego życia seksualnego, rzekomo w celu wywarcia na nią nacisku, aby wzięła w nim udział.

W pozwie wyszczególniono, że do obowiązków Pisciotty, które wymagały jej obecności dla Westa przez 24 godziny na dobę, należało organizowanie transportu dla kobiet na spotkanie z nim.

Według Codzienna pocztaw pozwie brzmiał: „Przy jednej z takich okazji, w sierpniu 2022 r., po [Pisciotta] umówił się na przejazd Uberem, zadzwonili Kanye West, czyli Ye i Bianca Censori [her] chcąc omówić orgię (w pięciu przypadkach), w której uczestniczyli poprzedniego dnia.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

W tym samym miesiącu Pisciotta stwierdziła, że ​​raper „Donda” zażądał od niej zdjęcia swetra w biurze Yeezy/Gap, twierdząc, że „zakrywa za dużo”.

Później tego samego wieczoru, jak wynika z pozwu, „Poprosiłeś Biancę Censori i inne gości, aby uprawiały z nim i jego męskimi gośćmi seks oralny w szatni biura”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Były pracownik w szczegółowym pozwie oskarżył Kanye Westa o molestowanie seksualne

Kanye West ma na sobie czarną bluzę z kapturem
MEGA

Pisciotta twierdził również, że West powiedział jej, że dźwięk jej głosu go podnieca i często sprawiał mu przyjemność, rozmawiając z nią przez telefon, pytając, czy „słyszy lub odgaduje, co robi”.

Z pozwu wynika, że ​​zrobił to kiedyś osobiście podczas lotu prywatnym odrzutowcem na pokaz mody Yeezy w Paryżu w obecności innych pracowników.

Twierdziła, że ​​wysłał jej SMS-a z prośbą o „uścisk”, na co odmówiła. Do akt dołączyło zdjęcie i wiadomość tekstową, którą rzekomo wysłał jej raper „Heartless”, przedstawiającą parę obejmującą się podczas seksu, zawierającą wiadomość: „Kiedy mówię, że potrzebuję przytulenia, właśnie to mam na myśli”.

Po tym, jak odmówiła uścisku w samolocie, Pisciotta twierdził, że West wezwał ją do swojego pokoju, gdzie uwięził ją w środku, ponieważ drzwi nie można było otworzyć od wewnątrz. Następnie położył się na łóżku i masturbował się pod kołdrą, aż zasnął, a ona usiadła na krześle naprzeciwko niego.

Pisciotta dalej twierdził, że West „nieustannie pytał o jej obecne i przeszłe życie seksualne” i nalegał, aby poznać szczegóły intymne.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Raper odpiera zarzuty o molestowanie seksualne

Kanye West i Bianca Censori w klubie nocnym LIV w Miami
MEGA

W odpowiedzi na potępiający pozew West stwierdził, że Pisciotta został zwolniony z pracy z powodu „lubieżnego i niezrównoważonego” zachowania.

Poinformował o tym przedstawiciel prawny rapera „Dark Fantasy”. TMZ stwierdził, że jej zarzuty są „bezpodstawne” i oskarżył ją o „szantaż i wymuszenia”.

Przedstawiciel oświadczył: „W odpowiedzi na te bezpodstawne zarzuty Ye złoży pozew przeciwko pani Pisciotta, która aktywnie ścigała go na tle seksualnym, aby wymusić zatrudnienie i inne korzyści materialne, a następnie dopuściła się szantażu i wymuszenia, gdy jej zaloty zostały odrzucone”.

Zespół Westa twierdził również, że Pisciotta ukradł mu telefon, aby usunąć dowody zaprzeczające jej twierdzeniom. Twierdzili, że została zwolniona z różnych powodów, w tym z powodu braku kwalifikacji na to stanowisko, żądania pensji w wysokości 4 milionów dolarów oraz przejawiania „lubieżnego, niezrównoważonego zachowania”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Były pracownik Yeezy rzekomo składał ekstrawaganckie prośby

Kanye West i Bianca Censori opuszczają hotel podczas Tygodnia Mody w Paryżu
MEGA

Ponadto przedstawiciele Westa twierdzili, że Pisciotta zażądał ekstrawaganckich przedmiotów, takich jak torba Birkin i Lamborghini.

Powiedzieli serwisowi informacyjnemu, że były pracownik wysyłał Westowi nagie zdjęcia i „namawiał” go do seksu. Kiedy West odmówił jej żądań, rzekomo próbowała go wyłudzić, prosząc o duże sumy pieniędzy przed złożeniem pozwu.

Przedstawiciel powiedział: „Jest oczywiste, że pani Pisciotta wykorzystała swoje powiązania z Ye i jego firmą oraz swoją bliskość do niego, aby w niewłaściwy sposób szukać korzyści materialnych, wpływów i zatrudnienia”.

Zrodlo