Ben Potter, popularna osobowość YouTube’a znana jako Comicstorian, zmarł 8 czerwca w – jak to określiła jego żona Nathalie Potter – „nieszczęśliwym wypadku”. Miał 40 lat.

Szczegóły jego śmierci, w tym konkretna przyczyna i miejsce, nie zostały ujawnione w oświadczeniu jego żony złożonym w dniu X.

Mając ponad 3 miliony subskrybentów i prawie 4000 filmów na YouTube w ciągu ostatnich 10 lat, Potter jako komiksista zbudował rzeszę oddanych fanów dzięki swoim oryginalnym słuchowiskom komiksowym. W wielu filmach na YouTube omawiał i analizował aspekty uniwersów Marvela i DC.

„Dla wielu z Was” – pisze Nathalie Potter – „był komiksiarzem, przedstawiającym historie za pośrednictwem wielu różnych mediów. Dla swoich bliskich był jedną z najlepszych i najbardziej wspierających osób, o jakie można prosić.

„Jako mąż, syn, brat, przyjaciel, a nawet po prostu nieznajomy” – kontynuuje – „Ben był kochający i szczery. Był osobą, która potrafiła wysłuchać i znaleźć czas dla bliskich. Robił wszystko, co w jego mocy, żeby wszyscy się śmiali i upewniał się, że wszystko u nich w porządku. Był naszą opoką i dodawał otuchy swoim bliskim, gdy tego potrzebowali”.

Jego żona nazwała kanał Pottera „jednym z jego największych osiągnięć” i przysięgła, że ​​ona i zespół Pottera „chcą to kontynuować”, aby „uhonorować go poprzez dalsze opowiadanie wspaniałych historii przez wspaniałych ludzi, a także zachować pamięć o naszych żyje własny superbohater.”

„Wspieraliśmy się nawzajem we wszystkim, co chcieliśmy robić i nie mam zamiaru teraz przestać” – pisze Nathalie Potter.

Poniżej pełna wiadomość Nathalie Potter.Zrodlo