Uzyskaj najnowsze informacje na temat starcia Australii z Namibią w Pucharze Świata T20: odkryj bezpośrednie statystyki, wiadomości o drużynach, boisko i warunki pogodowe. Przewidywane XI i kluczowi gracze, na których należy uważać.

Australia, która jest już jedną nogą w fazie Super Eight, zmierzy się z Namibią w nierównym spotkaniu, które odbędzie się 12 czerwca w środę na stadionie Sir Vivian Richards w Antigui. Zwycięstwo w meczu zapewniłoby Australii miejsce w fazie Super Eight Pucharu Świata T20 2024 przed ostatnim meczem w fazie grupowej ze Szkocją.

Australia vs Namibia bezpośredni

Australia i Namibia nie brały udziału w żadnych meczach T20I. Dlatego też, w najkrótszym formacie, nie ma bezpośrednich spotkań pomiędzy obydwoma zespołami do omówienia. Jednak obie drużyny spotkały się kiedyś ze sobą w Pucharze Świata ODI 2023, gdzie Australia zwyciężyła dużą przewagą 256 runów, pokonując Namibię za 45.

Wiadomości o drużynie Australii – Namibii

Australia przed meczem nie ma obaw przed kontuzjami. Choć Australijczyków może pokusić się o zapewnienie zawodnikom odpoczynku, trener Andrew McDonald zasugerował, że Australijczycy wystawią w pełni silną jedenastkę. Namibia również może wystawić wszystkich swoich zawodników, choć okaże się, czy wprowadzą zmiany ze względu na warunki gry.

Raport z meczu AUS vs NAM

W ostatnim meczu T20I rozegranym na stadionie krykietowym Sir Vivian Richards w Antigui pomiędzy Szkocją a Omanem padło kilka szybkich bramek. W meczu padło łącznie 303 goli, tracąc łącznie 10 bramek. Oczekuje się, że mecz zostanie rozegrany na nawierzchni sportowej z pomocą zarówno meloników, jak i pałkarzy.


Więcej wiadomości

Raport pogodowy AUS vs NAM

Pogoda na Antigui będzie przeważnie pochmurna, temperatura wyniesie 31 stopni, a wilgotność wyniesie około 68%. Pomimo pochmurnej prognozy nie ma zbyt dużych szans na deszcz, co zapewni fantastyczną pogodę na mecz krykieta.

Przewidywana XI mecz AUS vs NAM

Australia przewidziała XI

David Warner, Travis Head, Mitchell Marsh (kapitan), Glenn Maxwell, Marcus Stoinis, Tim David, Matthew Wade (tydzień), Pat Cummins, Mitchell Starc, Adam Zampa, Josh Hazlewood

Namibia przewidziała XI

P Kotze, Nikolaas Davin, Jan Frylinck, Gerhard Erasmus (kapitan), Malan Kruger, Zane Green (tydzień), David Wiese, Ruben Trumpelmann, JJ Smit, Bernard Scholtz, Tangeni Lungameni

Wybór redaktora

Pakistanie, pozbądź się kombinacji otwierającej Babar Azam-Mohammad Rizwan, jeśli chcesz wygrać


Zrodlo