EKSKLUZYWNY: Artists First podpisał kontrakt z komikiem i aktorką London Hughes, jak dowiedział się Deadline.

W 2019 roku Hughes została pierwszą czarnoskórą Brytyjką nominowaną do nagrody Best Show Award na festiwalu w Edynburgu Fringe za Aby złapać kutasaktóry został wydany w serwisie Netflix jako jej debiutancka komedia specjalna w grudniu 2020 r.

Producent wykonawczy: Kevin Hart, Aby złapać kutasa opowiada o przygodach Hughesa na randkach. Filmowy spin-off, Izebels, jest obecnie rozwijany we współpracy z Hartbeat Productions i Semi-Formal. Bałaganjej drugi film w przygotowaniu, jest produkowany we współpracy z Will Packer Productions.

Obecnie Hughes pracuje także dla serwisu Netflix nad swoim pierwszym oryginalnym projektem telewizyjnym pt. Dobre poczucie humoru, do którego napisze scenariusz, w którym wystąpi i będzie producentem wraz z Clerkenwell i Hartbeat Productions. Wydała swoją pierwszą książkę pt. Żyję jak najlepiej, Hunjesienią 2023 roku i wkrótce rozpocznie trasę koncertową ze swoim kolejnym stand-upem, Aby złapać bukiet.

Inni znani klienci Artists First, firmy zajmującej się zarządzaniem talentami i produkcją skupiającą się na aktorach, pisarzach, reżyserach i producentach filmowych, telewizyjnych i cyfrowych, to Martin Lawrence, Awkwafina, Kenya Barris, Anthony Anderson, Tracee Ellis Ross, Judy Greer, Niecy Nash, Will Arnett, Ike Barinholtz, Paul Walter Hauser, Kate McKinnon, Michael Showalter, Jon M. Chu, Lior Raz, Mitch Hurwitz i Cristela Alonzo, żeby wymienić tylko kilku. Produkcje obejmują Centralny wywiad, Jak szef, Keanu, Czarniawy, Mieszane, Dorosły, Ostatni OG, Uderz i uciekajIReno 911!.

Niedawno zespół podpisał kontrakt z Amber Iman, doświadczoną artystką teatralną, obecnie nominowaną do nagrody Tony za rolę Rafaeli w broadwayowskiej produkcji pt.Łempickiej.

Hughes jest nadal reprezentowany przez UTA, Curtis Brown Group w Wielkiej Brytanii oraz Hansen, Jacobson, Teller.

Zrodlo