Podczas występu na żywo w Carter Road Amphitheatre w Bombaju 8 czerwca piosenkarz i kompozytor Ankit Tiwari musiał nagle przerwać koncert, gdy jego kamerzysta zemdlał na scenie. To nieoczekiwane wydarzenie miało miejsce w środku programu i zostało ono nagrane na wideo Natychmiastowe Bollywood, udostępniony później na swojej stronie na Instagramie. Na nagraniu widać, że zmartwiony Ankit natychmiast zauważył upadek kamerzysty i rzucił się na pomoc. Koncert, który wzbudził duże zainteresowanie fanów, nagle zamienił się w moment zaniepokojenia i szybkiego działania, gdy artysta zajął się swoim odpowiednikiem. Ankit Tiwari otwarcie opowiada o swojej obsesji na punkcie dostarczania romantycznych hitów.

Na nagraniu widać, jak Ankit Tiwari podaje wodę nieprzytomnemu kamerzyście i upewnia się, że otrzyma pierwszą pomoc. Ten czyn piosenkarza został bardzo doceniony przez publiczność i portale społecznościowe, co świadczy o jego profesjonalizmie i współczuciu. Obejrzyj wideo z koncertu Ankit poniżej:

Operator mdleje W Koncert Ankit Tiwari w Bombaju

Ankit Tiwari, który słynie ze swoich hitów „Zachowaj ciszę”, „Gallian”, „Pierwsza mila” w szczególności stanął w obliczu poważnego kryzysu prawnego, który zagroził jego karierze, kiedy został oskarżony o zgwałcenie swojej dziewczyny, a jego brat został oskarżony o grożenie mu. Sprawa przyciągnęła wiele uwagi mediów i spowodowała, że ​​Ankit stał się przedmiotem intensywnej publicznej analizy. Sprawa prokuratury została jednak oddalona, ​​ponieważ odwołujący nie podtrzymał zarzutów przedstawionych na rozprawie. W rezultacie w kwietniu 2017 r. zarówno Tiwari, jak i jego brat zostali uniewinnieni przez sąd sesyjny w Bombaju ze wszystkich zarzutów z powodu niewystarczających dowodów.

(Powyższa historia ukazała się po raz pierwszy 11 czerwca 2024 r. o godzinie 08:18 czasu wschodniego. Więcej wiadomości i aktualności na temat polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia można znaleźć na naszej stronie internetowej lastly.com).Zrodlo