Angela Simmons nie musiała długo czekać na komplementy, gdy zachwyciła się swoimi 7,9 milionami Instagrama obserwujących w trybie bikini w zeszłym miesiącu. W dniu 18 maja o Dorastanie w hip-hopie gwiazda opadła szczękę, wychodząc z basenu w zwolnionym tempie, wynurzając się z wody i pokazując swoją oszałamiającą sylwetkę w strojach kąpielowych. Ubrana w dwuczęściowy kostium, w którym napis na dole nawoływał do chłopaka Yo Gottiego, Angela ukłoniła się w stronę niestandardowych strojów kąpielowych, po czym pokazała zdjęcie z przodu, a jej fani nie mogli przejść obojętnie obok wpisu. W jednej z najpopularniejszych odpowiedzi fanka mówi Angeli, że nie ma nic lepszego niż jej „naturalne kształty”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Angela Simmons oszałamia w bikini

Przewiń, aby zobaczyć wideo i zdjęcia. Wynurzając się z odkrytego basenu w pełnym słońcu, Angela skwierczała w niebieskim bikini z białym napisem „GOTTI” na majtkach. Pokazując swoją umięśnioną talię i krągłe biodra, gwiazda telewizyjna podniosła stawkę swoim przemoczonym ciałem, chociaż wróciła po niezbyt mokry zestaw slajdów, gdy jej fani machnęli ręką.

Angela (36 l.) na drugim slajdzie pozowała do łazienkowego selfie, pokazując swój wyrazisty dekolt i wcięty brzuch, na który uwagę zwracał biały pasek w talii.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Świętując urodziny beau Gottiego i pokazując więcej chwil ze swoich tropikalnych wakacji, Angela wróciła z krystalicznych wód oceanu w kolejnym zdjęciu, pozując w swoim skąpym bikini i narzuconym na niego mokrym białym podkoszulkiem. Usiadła nawet okrakiem na białym foteliku przy basenie, aby zrobić odważne zdjęcie od tyłu, po raz kolejny krzycząc 43-letniego Gottiego. „Wszystkiego najlepszego, kochanie #YouAlreadyKnow” – brzmiał podpis. Fani w końcu zobaczyli, jak raper przytula się do swojej kobiety, chociaż odpowiedzi zdawały się bardziej skupiać na sylwetce Angeli.

Ponad 5000 fanów polubiło komentarz: „To naturalne ciało, dla mnie niefiltrowane”. Naturalne krągłości wciąż wygrywają”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Mówi, że jej ciało „nie jest idealne”

W 2020 r. Angela Simmons trafiła na pierwsze strony gazet po odważnym, surowym ujawnieniu. Rozbieranie się do niedopasowanego bikini, aby porozmawiać o obrazie ciała, gwiazdy rzeczywistości powiedział jej fani: „Nie jest idealna, jej waga się waha, miewają dni, kiedy nie jest pewna… nie ma 6-paku”. Angela, która miała wtedy 32 lata, kontynuowała: „Wszystko to się nauczyła kochać siebie bezwarunkowo… bo gdyby nie ona, kto by to zrobił? Ona jest mną, a ja nią.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Tiny Top i Daisy Dukes

Wygląda na to, że Angela włączyła się w kowbojski trend zapoczątkowany na początku tego roku przez piosenkarkę Beyonce. W maju założycielka Angela’s Cakes, oszałamiająca w skąpym, postrzępionym Daisy Dukes, pochwaliła się swoją krągłą sylwetką w zbyt małym, białym, krótkim topie, eksponując kształtny brzuch i grube uda, mówiąc fanom, aby nie pozostawiali „miłości własnej bez opieki”. Angela Simmons ma majątek netto wynoszący 7 milionów dolarów.Zrodlo