Więź nowej pary rzekomo powstała w wyniku wspólnej „traumy” bycia zdradzonym, co pomogło im uporać się ze skandalem związanym z ich byłymi.

Amy Robach i TJ Holmes, którzy zostali zwolnieni z „GMA3” po swoim romansie, niedawno omówili swój związek i potencjalne małżeństwo w swoim wspólnym podcaście.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Andrew Shue i Marilee Fiebig przyłapani w Nowym Jorku

MEGA

W poniedziałek Shue i Fiebig zostali sfotografowani, jak czule się obejmują w Nowym Jorku, a Shue żartobliwie klepie Fiebiga po tyłku, gdy się żegnają.

Ze zdjęć wynika, że ​​Shue pomógł Fiebigowi wnieść kilka walizek na krawężnik, a następnie delikatnie go uściskał i pocałował, po czym się rozstał.

46-letnia prawniczka imigracyjna była ubrana niedbale w jaskrawą, farbowaną sukienkę i różową marynarkę przewiązaną w talii, natomiast Shue miała zrelaksowany wygląd w niebieskim T-shircie i granatowych sportowych spodenkach.

Ta obserwacja jest pierwszym od tego czasu publicznym okazaniem uczuć Shue i Fiebiga Strona szósta ujawnili ich zaskakujący związek w grudniu 2023 r. W publikacji podano, że gołąbki zaczęły się spotykać po tym, jak połączyła je wspólna trauma ich byłych małżonków.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Znawcy ujawnili, że związek Shue i Fiebiga pomógł im obojgu uporać się ze skandalem. „To przerodziło się w coś innego, a ich wartości są powiązane” – podało jedno ze źródeł.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Andrew Shue i Marilee Fiebig cieszą się wycieczkami do Nowego Jorku, gdy ich związek staje się poważny

Andrew Shue i Marilee Fiebig wracają do domu uśmiechnięci po kolacji w Nowym Jorku.
MEGA

Chociaż Shue i Fiebig utrzymywali swój związek w tajemnicy, ostatni raz widziano ich podczas romantycznego spaceru po Nowym Jorku w marcu.

Ubrana na czarno para przechadzała się ramię w ramię po ulicach, kierując się na kolację i dzieląc się uśmiechami i śmiechem, poruszając się po Dolnym Manhattanie.

Na początku tygodnia obserwator widział gwiazdę „Melrose Place” i Fiebiga z nastoletnią córką na meczu New York Rangers w Madison Square Garden. Źródło zauważyło, że podczas wycieczki para wyglądała na „szczęśliwą i jakby dobrze się bawili”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Amy Robach i byli partnerzy TJ Holmesa, Andrew Shue i Marilee Fiebig
Instagram | Marilee Fiebig

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Choć ich związek stał się poważniejszy, źródło bliskie parze podało, że małżeństwo nie jest obecnie w planach.

„Oboje są po 13 latach małżeństw i wciąż są na etapie poznawania się” – podało źródło Strona szósta. „Są w pełni razem i zaangażowani. To bardzo zdrowy związek”.

Amy Robach i TJHolmes rozważają małżeństwo

Amy Robach i TJ Holmes na festiwalu Jingle Ball w iHeartRadio z100, 2023
MEGA

Jeśli chodzi o byłych Shue i Fiebiga, ich związek Robacha i Holmesa również kwitnie.

Byli współprowadzący „GMA3”, których zwolniono po upublicznieniu ich romansu w listopadzie 2022 r., w kwietniu we wspólnym podcaście ujawnili, że rozważają małżeństwo.

„Wciąż decydujemy, jaki będzie poziom zaangażowania… czy jest to legalne, czy nie… ale mentalnie i emocjonalnie absolutnie zgodziliśmy się, że będziemy się wzajemnie angażować” – Robach podzielił się ze słuchaczami. „Nie zmyśliliśmy [out] sprawa małżeństwa jest jeszcze nierozstrzygnięta”.

Holmes dodała: „Nie zdecydowaliśmy, czy oficjalnie się pobierzemy”.

Jednak para zgodziła się co do tego, jak ważne jest posiadanie „partnera życiowego”, którego, jak twierdzili, odnaleźli w sobie nawzajem.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Amy Robach i TJ Holmes w swoim podcaście „Amy & TJ” wypowiadają się na temat zarzutów o niewierność

Amy Robach i TJ Holmes na festiwalu Jingle Ball w iHeartRadio z100, 2023
MEGA

Wcześniej Robach i Holmes odnieśli się do zarzutów o niewierność, które pojawiły się, gdy ich związek po raz pierwszy upubliczniono w listopadzie 2022 r.

W pierwszym odcinku podcastu „Amy & TJ” Holmes stwierdził: „[We] straciliśmy pracę, którą kochamy, ponieważ kochamy się nawzajem”.

Wyjaśnił: „Żeby było jasne, zdemaskowano nas jako będąc w związku, ale wszyscy inni myśleli, że ujawniono nas jako cudzołożników – zdradzając współmałżonków – ale tak nie było. W tym momencie oboje , byli w postępowaniu rozwodowym.”

Robach dodał, że „mieli prawników i mediatorów [and] byli w trakcie rozwodu”. Powiedziała, że ​​zanim powstał ich związek, była już w separacji ze swoim byłym małżonkiem Shue przez trzy miesiące. Na koniec Holmes wspomniał, że mieszkał oddzielnie od swojej byłej żony, Fiebig, od lata 2022 r.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Amy Robach i TJ Holmes opowiadają o dramacie spowodowanym ich związkiem

Amy Robach, TJ Holmes przy Daytime Emmy Awards
MEGA

We wcześniejszym odcinku podcastu Holmes i Robach wskazali, że dramat, który nastąpił po odkryciu ich związku, wynikał z decyzji o zachowaniu prywatności rozwodów.

„Nie zostaliśmy zdemaskowani za bycie razem, na początku zostaliśmy zdemaskowani za to, że tak naprawdę nie żyliśmy życiem, które pokazywaliśmy światu” – Robach powiedział dla Rozrywka dziś wieczorem. „Ponieważ nie żyliśmy życiem, które pokazywaliśmy wszystkim, nie mogliśmy tak naprawdę ujawnić naszego związku”.

Ostatecznie zostali zwolnieni z pracy prezenterów „GMA” po tym, jak program spotkał się z ostrą reakcją, a oglądalność zaczęła spadać.

Zrodlo