50 dolarów w Amazonie

Przenośny głośnik Bluetooth JBL Clip 4 Eco: 50 dolarów

Zaoszczędź 30 dolarów

849 dolarów w Amazonie

Generator słoneczny Bluetti AC180 z panelem słonecznym PV120

Generator słoneczny Bluetti AC180 z panelem słonecznym PV120: 849 USD

Zaoszczędź 349 USD

Sprzedaż na Amazonie może wydawać się obecnie niewielka, ale nie martw się: Prime Day już wkrótce i będzie świetną okazją do zdobycia dużych oszczędności. Amazon ogłosił niedawno, że wyprzedaż Prime Day powróci tego lata. Ekskluzywna wyprzedaż, dostępna wyłącznie dla członków Amazon Prime, to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu zakupów każdego roku. Wiele osób, w tym my, czeka cały rok na możliwość zakupu tysięcy ofert obejmujących niemal każdą kategorię produktów dostępną w witrynie.

Choć niewiele ogłoszono na temat wydarzenia, które odbędzie się w 2024 r., poniżej podsumowujemy znane nam szczegóły i odpowiadamy na niektóre z Waszych palących pytań dotyczących Prime Day 2024.

Ta historia jest częścią Dzień Amazonaprzewodnik CNET zawierający wszystko, co musisz wiedzieć i jak znaleźć najlepsze oferty.

Najlepsze oferty dostępne teraz w Amazon

Oto kilka świetnych ofert, które możesz sprawdzić, czekając na nadejście Prime Day.

Te AirPods to nasza ulubiona opcja budżetowa, jeśli chodzi o słuchawki douszne. Charakteryzują się imponującą jakością dźwięku i możliwością natychmiastowego parowania urządzeń. Te słuchawki douszne są stosunkowo niedrogą opcją, a jeśli znajdziesz ofertę, będą jeszcze lepsze. Amazon obniżył cenę najnowszych słuchawek AirPod drugiej generacji do zaledwie 79 dolarów, oszczędzając aż 38%.

Detale

Przeczytaj naszą recenzję Apple AirPods 2019.

Ten mini głośnik Bluetooth czwartej generacji jest pełen funkcji. Kompaktowy głośnik można z łatwością przypiąć do torby i zabrać ze sobą w podróż — idealny na letnie przygody. Posiada również stopień ochrony IP67 pod względem odporności na wodę i kurz. Wykorzystuje ładowanie USB-C. Po pełnym naładowaniu możesz spodziewać się nawet 10 godzin odtwarzania (chociaż żywotność baterii różni się w zależności od tego, jak bardzo zwiększysz głośność).

Detale

Ten monitor jest świetną, przyjazną dla budżetu opcją. Ma przyzwoity wyświetlacz, kilka portów i tryb gry. Jeśli szukasz podstawowej, niedrogiej opcji, to 24-calowy Samsung S33A jest warty rozważenia. Obecnie jest dostępny w cenie 107 dolarów, przy oszczędności wynoszącej 28 dolarów.

Detale

Bluetti produkuje niektóre z ulubionych przenośnych elektrowni CNET, takie jak Bluetti AC180 z panelem słonecznym PV120. Obecnie można go kupić za 849 dolarów, czyli o około 29% mniej niż pierwotna cena wynosząca 1198 dolarów. Jeśli lubisz biwakować lub po prostu chcesz być przygotowany na przypadkowe przerwy w dostawie prądu, może to być solidna inwestycja. Działaj szybko, ta oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas.

Detale

Możesz także rzucić okiem na nasze zestawienie najlepszych ofert Amazon, które mają miejsce teraz, jeśli te oferty nie przykują Twojej uwagi.

Co to jest Dzień Amazon Prime?

Jeśli nigdy wcześniej nie robiłeś zakupów w ramach wyprzedaży Prime Day, być może zastanawiasz się, co to dokładnie oznacza, dlatego oto krótkie wyjaśnienie. Jest to dwudniowa wyprzedaż na Amazonie, która odbędzie się w lipcu i która zapewni abonentom Amazon Prime ekskluzywne oszczędności dzięki ofertom ograniczonym czasowo, ofertom flash i najniższym cenom. To rzadka okazja, aby uzyskać ceny na poziomie Czarnego Piątku poza listopadem, więc zazwyczaj warto zrobić zakupy.

Kiedy wypada Dzień Amazon Prime 2024?

Logo CNET i Prime Day są wyświetlane na gradientowym niebieskim i fioletowym tle. Logo CNET i Prime Day są wyświetlane na gradientowym niebieskim i fioletowym tle.

Amazona/CNET-u

Amazon właśnie ogłosił, że Prime Day jest zgodny z historycznymi tradycjami i odbędzie się w lipcu 2024 r., choć konkretne daty nie zostały jeszcze ujawnione. Jest to 10. wydarzenie Amazon Prime Day i gdybyśmy musieli zgadywać, spodziewalibyśmy się 9 i 10 lipca jako daty wydarzenia – tydzień po zakończeniu wyprzedaży z okazji czwartego lipca.

Jak widać z poniższej historii dat Prime Day, Amazon organizuje wyprzedaże Prime Day w lipcu każdego roku, z zaledwie kilkoma odstępstwami od regularnego harmonogramu. Warto zauważyć, że w 2020 r. Amazon przesunął sprzedaż Prime Day na październik ze względu na pandemię COVID-19, po czym powrócił do sprzedaży na lato 2021 r. w nieco wcześniejszym czerwcowym spocie. Prime Day powrócił do lipcowego przedziału czasu na rok 2022, chociaż Amazon po raz kolejny wykorzystał październik na dodatkowe wydarzenie Prime Early Access Sale, które stanowiło początek sezonu zakupów świątecznych. W zeszłym roku był to ten sam schemat od lipca do października, ale Amazon dodał także nową (nie wyłączną dla Prime) wyprzedaż na rok 2024 wraz z inauguracyjną wielką wiosenną wyprzedażą Amazon.

Dla porównania, oto daty Prime Day z poprzednich lat:

 • Dzień Prime 2015: 15 lipca.
 • Dzień Prime 2016: 12 lipca.
 • Prime Day 2017: 11–12 lipca (pierwszy, który będzie trwał dłużej niż jeden dzień).
 • Dzień Prime 2018: 16–17 lipca.
 • Dzień Prime 2019: 15–16 lipca.
 • Prime Day 2020: 13–14 października (opóźniony przez pandemię Covid-19).
 • Prime Day 2021: 21–22 czerwca (najwcześniej jak dotąd).
 • Dzień Prime 2022: 12–13 lipca.
 • Wyprzedaż Prime Early Access 2022: 11–12 października.
 • Dzień Prime 2023: 11–12 lipca.
 • Prime Big Deal Days 2023: 10–11 października
 • Wielka wiosenna wyprzedaż Amazona: 20–25 marca

Jak długo będą obowiązywać oferty Prime Day?

Prime Day trwa zazwyczaj dwa dni. Zwykle rozpoczyna się o północy czasu pacyficznego i kończy 48 godzin później.

Wydarzenia Amazon Prime Day i wydarzenia podobne do Prime Day nie były wydarzeniami jednodniowymi od 2016 r., w 2017 r. po raz pierwszy trwały dwa dni i od tego czasu nadal stanowią 48-godzinne wydarzenie. Wiele ofert rozpoczynających się w momencie otwarcia wyprzedaży będzie dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia, o ile pozwolą na to zasoby, a inne, bardziej ograniczone czasowo oferty na Lightning zostaną uruchomione i wygasną w ciągu dwóch dni.

Czy w tym roku odbędzie się październikowe wydarzenie Prime Day?

Na razie Amazon ogłosił tylko jedno wydarzenie wyprzedażowe Prime Day na 2024 rok i odbędzie się ono w lipcu. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat tego, czy odbędzie się kolejne wydarzenie jeszcze w tym roku, chociaż nie spodziewalibyśmy się o tym usłyszeć wcześniej niż wcześniej. Jednak patrząc na poprzednie lata, od dwóch lat w październiku miała miejsce druga wyprzedaż w stylu Prime Day. Zaczęło się w 2022 roku jako wyprzedaż wczesnego dostępu Prime Day. W 2023 r. trend ten był kontynuowany wraz z wyprzedażą Prime Big Deal Days, dlatego spodziewamy się, że Amazon ponownie wykorzysta to miejsce w kalendarzu do sprzedaży.

Które kraje będą mogły skorzystać z ofert Prime Day?

Prime Day to wydarzenie międzynarodowe, w którym biorą udział 24 kraje. Pełna lista przedstawia się następująco:

 • Australia
 • Austria
 • Belgia
 • Brazylia
 • Kanada
 • Egipt
 • Francja
 • Niemcy
 • Indie
 • Włochy
 • Japonia
 • Luksemburg
 • Meksyk
 • Holandia
 • Polska
 • Portugalia
 • Arabia Saudyjska
 • Singapur
 • Hiszpania
 • Szwecja
 • Indyk
 • Zjednoczone Emiraty Arabskie
 • Stany Zjednoczone
 • Wielka Brytania

Jak działa Prime Day?

Idea Prime Day jest całkiem prosta: abonenci usługi Amazon Prime mogą uzyskać ekskluzywne zniżki na tysiące produktów i usług w witrynie przez ograniczony czas. Produkty, choć nadal dostępne dla członków innych niż Prime, zapewnią członkom dodatkowe oszczędności, a ceny wielu z nich spadną do nowych najniższych poziomów w historii.

Gdy zalogujesz się na swoje konto Prime i spojrzysz na stronę docelową produktu, zobaczysz obniżoną cenę, jeśli jest ona w promocji. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych kodów kuponów ani nie musisz używać określonej metody płatności, aby uzyskać rabaty. Jeśli każdego roku mądrze wydasz pieniądze, możesz łatwo zwrócić koszty członkostwa Prime, oszczędzając podczas wydarzenia.

Jakie produkty będą przecenione podczas Prime Day?

Ponieważ Amazon sprzedaje prawie wszystko, jego bonanza Prime Day obejmuje również oferty na prawie wszystko. Niezależnie od tego, czy kupujesz sprzęt technologiczny, sprzęt kuchenny, meble ogrodowe czy artykuły codziennego użytku, Prime Day zaoferuje Ci coś w postaci oszczędności.

W poprzednich wydarzeniach sprzedażowych jedne z największych oszczędności na urządzeniach Amazon. Dotyczy to czytników Kindle, głośników Echo, telewizorów Fire TV i innych. Jednak nie tylko marki własne Amazona cieszą się dużymi obniżkami. Będziesz mógł skorzystać ze świetnych ofert wielu znanych marek, w tym znacznych oszczędności na takich przedmiotach, jak laptopy, telewizory i sprzęt fitness, żeby wymienić tylko kilka.

Czy musisz być członkiem Amazon Prime, aby kupować w ofertach Prime Day?

Tak, wyprzedaż Prime Deal Days na Amazonie wymaga subskrypcji Prime, jeśli chcesz skorzystać z którejkolwiek z ekskluzywnych ofert Prime. Nie musisz być intratny subskrybenta, o ile wydarzenie przypada w okresie próbnym Prime. Oznacza to, że możesz rozpocząć miesięczny okres próbny tuż przed wydarzeniem i skorzystać z oszczędności za darmo. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym uzyskiwania korzyści Amazon Prime bez płacenia za subskrypcję.

Czy inni sprzedawcy detaliczni wprowadzą wyprzedaże anty-Prime Day?

Każdego Prime Day widzimy, jak inni sprzedawcy detaliczni ogłaszają wyprzedaże, które bezpośrednio konkurują z wydarzeniem Amazona, i spodziewamy się, że nie inaczej będzie również w lipcu. Inni sprzedawcy detaliczni, których widzieliśmy w przeszłości konkurujących z wydarzeniem Amazon, to Best Buy, Target i Walmart.

Dlaczego rozpoczął się Prime Day?

Amazon organizuje coroczną wyprzedaż Prime Day od 2015 r. Pierwotnie była to 24-godzinna impreza sprzedażowa z okazji 20. urodzin Amazona. „Prime” w nazwie odnosi się do usługi subskrypcji Amazona, która oferuje bezpłatną dostawę wielu produktów w ciągu zaledwie jednego do dwóch dni, a teraz została rozszerzona i obejmuje usługę Prime Video w stylu Netflix oraz różne inne korzyści związane z Amazonem .

Prime Day wkrótce stał się dla Amazona wersją „Czarnego piątku w lipcu”, umożliwiając sprzedawcy zorganizowanie 48-godzinnych ekstrawagancji zakupowych z marką w skądinąd sennym sezonie handlowym. Jednak w przeciwieństwie do Czarnego Piątku branding Prime Day pozwala Amazonowi wyróżnić letnią wyprzedaż na tle konkurencji, sprzedając członkostwa Prime i sprzęt marki Amazon, taki jak głośniki Echo i tablety Fire, które zachęcają klientów do pozostania w ekosystemie Amazon. Nie szkodzi również fakt, że wyprzedaż umożliwia Amazonowi i jego partnerom oczyszczenie zapasów i powierzchni magazynowej przed sezonem zakupów świątecznych.

Gdzie obecnie można znaleźć oferty?

Zespół ofert CNET codziennie obejmuje wszystkie najlepsze obniżki cen, rabaty i oferty wszystkich najlepszych sprzedawców detalicznych. Niezależnie od tego, czy jest to jednodniowa promocja w Woot, weekendowa wyprzedaż w Best Buy, czy kod kuponu na produkt w Amazon, jeśli jest to świetna okazja, zajmiemy się nią.

Pamiętaj, aby codziennie sprawdzać wszystkie wspaniałe oferty na CNET.com/deals i zapisać się do naszego biuletynu CNET Cheapskate, aby otrzymywać codzienne zestawienia ofert dostarczanych do Twojej skrzynki odbiorczej. Możesz także zapisać się na powiadomienia tekstowe CNET Deals dotyczące wybranych ofert podczas wydarzenia i zainstalować nasze rozszerzenie przeglądarki CNET Shopping, aby mieć pewność, że zakupy dokonywane przez cały rok będą po najniższej dostępnej cenie.Zrodlo