Harmonogram meczów reprezentacji Sri Lanki w krykieta vs Nepalskiej drużyny krykieta: Sri Lanka będzie chciała podtrzymać nadzieje związane z czołową ósemką, dążąc do zwycięstwa nad Nepalem w grupie D. Vanindu Hasaranga i spółka przegrali dwa pierwsze mecze i teraz muszą wygrać z Nepalem. Byli mistrzowie nie radzili sobie z odbijaniem, ponieważ zdobyli zaledwie 77 punktów (przeciwko Republice Południowej Afryki) i 124/9 (przeciwko Bangladeszowi). Jeśli Sri Lanka ma otrząsnąć się po porażce i prawidłowo rozpocząć kampanię na Mistrzostwach Świata 2024, konieczna jest lepsza skuteczność odbijania. Kręgle ze Sri Lanki miały problemy w obu meczach, co jest pozytywnym sygnałem dla tego turnieju. Zwycięstwo ze znaczną przewagą może pomóc Sri Lance wrócić do wyścigu Super Ósemek z grupy D. Sri Lanka vs Nepal Bezpłatna transmisja na żywo w Internecie, Puchar Świata T20 mężczyzn ICC 2024: Jak oglądać na żywo mecz Nobla SL vs NEP w telewizji.

Nepal natomiast zamierza w 2024 roku odnotować swoje pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata ICC T20. Rohit Paudel i jego zespół rozegrali jak dotąd tylko jeden mecz, z Holandią, gdzie ich uderzenia zostały pobite przez Holendrów. Stronę azjatycką wspiera legion entuzjastów krykieta, którzy zawsze pojawiają się na stadionie niezależnie od miejsca, co powinno im dodać pewności siebie przed tym meczem. Zmierzenie się ze Sri Lanką, choć trudnym zespołem, może być trudne, ale nie można wykluczyć Nepalu, szczególnie w dynamicznym i nieprzewidywalnym formacie, takim jak T20. Kapitan Nepalu Rohit Paudel jest pewien, że zdenerwuje Sri Lankę w Pucharze Świata ICC T20 2024.

Zespoły:

Reprezentacja Sri Lanki w krykiecie: Vanindu Hasaranga (c), Charit Asalanka, Kusal Mendis, Pathum Nissanka, Kamindu Mendis, Sadira Samarawickrama, Angelo Mathews, Dasun Shanaka, Dhananjaya De Silva, Mahesh Teekshana, Dunit Wellage, Dushmantha Chamira, Nuwane Madishara, Matea Dilshaan. Zasoby podróżnicze: Asita Fernando, Vijayakanth Vijayakanth, Bhanuka Rajapaksa, Janith Liyanage.

Reprezentacja Nepalu w krykiecie: Rohit Paudel (c), Aasif Shaikh, Anil Kumar Sah, Kushal Bhurtel, Kushal Malla, Dipendra Singh Airey, Lalit Rajbanshi, Karan KS, Gulshan Jha, Sompal Kami, Pratis GK, Sundeep Jora, Abinash Bohara, Sagar Dhakal, Kamal Singh Airey

(Powyższa historia ukazała się po raz pierwszy 12 czerwca 2024 r. o godzinie 04:30 czasu wschodniego. Więcej wiadomości i aktualności na temat polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia można znaleźć na naszej stronie internetowej lastly.com).Zrodlo