Produkty zawarte w tym artykule

Wydarzenie YouTube Brandcast 2024 przyniosło kilka ekscytujących aktualizacji, które będą miały wpływ zarówno na widzów, jak i reklamodawców. Jedną z kluczowych zapowiedzi jest wprowadzenie na platformę markowych kodów QR.

Lista najlepiej sprzedających się produktów

Zwiększanie zaangażowania reklam za pomocą kodów QR

Te kody QR z logo reklamodawców będą wyświetlane obok reklam wideo, umożliwiając widzom łatwy dostęp do dodatkowych informacji o reklamowanych produktach lub usługach. Ta innowacyjna funkcja ma na celu uczynienie reklam bardziej interaktywnymi i wciągającymi, zapewniając użytkownikom bezproblemowy sposób nawiązania kontaktu z markami.9to5google.

Przeczytaj także: Po Netfliksie, YouTube i Spotify nadchodzą złe wieści dla Apple Vision Pro

Oprócz nowych kodów QR YouTube TV rozszerza swoje relacje sportowe dzięki nowej umowie z Google i Scripps Sports. Od 31 maja YouTube TV będzie transmitować piątkowe mecze WNBA w lokalnej telewizji na platformie ION, dostępnej dla abonentów planu podstawowego.


B0CHX6NQMD-1

Unikalny dostęp do meczów WNBA

Zasięg obejmie zarówno mecze rozgrywane na własnym stadionie, jak i wyjazdy drużyn grających, dzięki czemu YouTube TV będzie jedynym cyfrowym dystrybutorem wielokanałowych programów wideo (dMVPD), który w tym sezonie transmituje mecze WNBA zarówno u siebie, jak i na poziomie krajowym.

Przeczytaj także: Czy masz Xiaomi 12 Pro 5G, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11i? Uzyskaj DARMOWĄ subskrypcję YouTube Premium już teraz

Transmisja WNBA w YouTube TV to znaczący dodatek dla fanów sportu, zapewniający większy dostęp do transmisji sportowych na żywo i poszerzający różnorodność treści dostępnych na platformie. To posunięcie podkreśla zaangażowanie YouTube TV w oferowanie kompleksowych programów sportowych i poprawianie wrażeń widzów.


B09G9BL5CP-2

Rozszerzanie przejęcia twórców YouTube Select

Kolejną godną uwagi aktualizacją wydarzenia Brandcast jest sformalizowanie i rozszerzenie przejęć twórców YouTube Select. Dzięki temu programowi marki mogą współpracować z najlepszymi twórcami w YouTube, zapewniając im wyjątkowe możliwości reklamowania się na kanałach twórców.

Funkcja Creator Takeover, której premiera odbyła się pierwotnie pod koniec 2023 r., jest obecnie wdrażana na szerszą skalę. Ta inicjatywa pozwala markom przyciągnąć uwagę odbiorców wszystkich twórców treści, dostarczając unikalne i skuteczne rozwiązanie reklamowe.

Uznanie wpływu twórców

Dyrektor generalny YouTube, Neil Mohan, podkreślił także rosnący wpływ twórców na pracę, mówiąc, że jego zdaniem nadszedł czas, aby twórca zdobył nagrodę Emmy.

Zauważył, że twórcy dzięki swoim strategiom biznesowym, zespołom produkcyjnym i innowacyjnym treściom stają się nowym Hollywood. Według Mohana twórcy na nowo definiują telewizję, przemyślejąc na nowo klasyczne gatunki i wymyślając nowe, dzięki czemu zasługują na takie samo uznanie, jak profesjonaliści z tradycyjnej telewizji.

Jeszcze jedna rzecz! Jesteśmy teraz na kanałach WhatsApp! Śledź nas, aby nigdy nie przegapić żadnej aktualizacji ze świata technologii. Aby śledzić kanał HT Tech na WhatsApp, kliknij Tutaj Dołącz teraz!

Zrodlo