Nowy dokument o Bruce’u Springsteenu i The E Street Band będzie transmitowany w październiku na Hulu i Disney+. Thoma Zimny’ego Dziennik drogi: Bruce Springsteen i zespół E Street Band śledzi Springsteena i jego zespół podczas prób i występów podczas światowej trasy koncertowej w latach 2023–2024. Znajdą się na nim także wywiady ze Springsteenem oraz archiwalne klipy zespołu.

Zimny ​​jest wieloletnim współpracownikiem Springsteena, który niedawno wyreżyserował film tego muzyka Zachodnie gwiazdy I List do Ciebie filmy i Springsteen na Broadwayu Oferta specjalna Netflixa. Zimny ​​jest także jednym z producentów filmu, obok Springsteena, wieloletniego menadżera gwiazdy rocka, Jona Landaua, Adrienne Gerard i Seana Stuarta.

Bruce Springsteen & The E Street Band rozpoczęli światową trasę koncertową w środę 1 lutego 2023 roku w Tampie na Florydzie. Po drodze grupa koncertowała w Stanach Zjednoczonych, Europie i Wielkiej Brytanii. Obecnie trasa koncertowa zakończy się w piątek 22 listopada 2024 roku w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej.

Trasa koncertowa Bruce’a Springsteena to impreza, na której na liście gości znajdują się duchy jego przeszłości

Zrodlo