HBO udostępniło pierwszy zwiastun Ostatni z nas Sezon 2. Dwa nowe zdjęcia (poniżej) pokazują, jak Joel (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey) przystosowali się do życia po finale pierwszego sezonu.

Pierwszy sezon słynnego serialu skupiającego się na zombie zakończył się, gdy Joel przyprowadził Ellie do Świetlików w nadziei, że jej odporność na grzyb Cordyceps pomoże w wynalezieniu lekarstwa. Dowiedział się jednak, że stworzenie lekarstwa wymagałoby śmierci Ellie. Nie chcąc poświęcić swojej zastępczej córki, Joel zabił pozostałe Świetliki, które uciekły z powrotem do Jackson w stanie Wyoming, zabierając ze sobą nieprzytomną Ellie. Powiedział jej, że Świetliki zginęły w nalocie i że ledwo uszły z życiem. To kłamstwo, które Ellie zdaje się akceptować, choć z wahaniem.

Sezon 2, którego premiera odbędzie się w 2025 roku, rozpoczyna się od Ellie i Joela mieszkających w społeczności Jacksonów wraz z bratem Joela Tommym (Gabriel Luna) i jego żoną Marią (Rutina Wesley). Pierwsze spojrzenie na Ellie ukazuje ją polującą po budynku z latarką i karabinem.

Bella Ramsey jako Ellie w „The Last of Us”.
Źródło: dzięki uprzejmości HBO

A oto Joel, stoicki jak zawsze, z zarośniętymi włosami.

Najlepsze historie, które można mashować

Pedro Pascal jako Joel "Ostatni z nas."

Pedro Pascal jako Joel w „The Last of Us”.
Źródło: dzięki uprzejmości HBO

Podczas gdy Pascal i Ramsey wracają do Ostatni z nasSezon 2 wprowadzi także kilka nowych twarzy.

Kaitlyn Dever (Mądrala) wkracza w kluczową rolę Abby, ocalałej powiązanej ze Świetlikami. Izabela Merced (Żółwie na sam dół) zagra Dinę, dziewczynę Ellie i młodego Mazino (Wołowina) zagra przywódcę patrolu Jacksona, Jessego. Zatoczka SchittaDo obsady dołączyła także Catherine O’Hara, w nieujawnionej jeszcze roli.

Ostatni z nas Sezon 1 jest teraz transmitowany na platformie Max. Premiera drugiego sezonu w HBO i Max w 2025 roku.

Tematy
HBO Ostatni z nasZrodlo