Materac Purple posiada wyjątkową warstwę komfortu, której nie znajdziesz praktycznie nigdzie indziej. Jestem wielką fanką materacy Purple, do tego stopnia, że ​​spałam na jednym przez pięć lat: Purple Restore Hybrid. Posiada tak zwaną siatkę GelFlex, wykonaną z materiału zwanego hiperelastycznym polimerem, co oznacza, że ​​niezależnie od pozycji, w której śpisz, odczujesz ulgę w ucisku i spokojny sen. Sam materiał jest miękki, łagodzący nacisk, responsywny, a jednocześnie zapewniający wsparcie i przypominający żel w dotyku. Można go również rozciągnąć znacznie poza pierwotny kształt. W dotyku materac Purple nie przypomina niczego, czego prawdopodobnie próbowałeś wcześniej, a po przetestowaniu ponad 200 różnych łóżek nie znalazłem wielu, które mogłyby się z nim równać pod względem wyczucia.

Najlepsze oferty materacy na Dzień Pamięci

Śpij spokojnie przez cały rok, korzystając z naszej oferty na materace. Koniecznie sprawdź także całą naszą ofertę wyprzedaży z okazji Dnia Pamięci, w której znajdziesz informacje o największych wyprzedażach w tym sezonie.

Zobacz oferty materacy na Dzień Pamięci

Materiał ten ma również zalety w zakresie regulacji temperatury, dzięki oddychalności fioletowej siatki i polimerowi, który nie zatrzymuje dużo ciepła w porównaniu z niektórymi rodzajami pianki nośnej. Dzięki technologii chłodzenia gorące podkłady mogą znaleźć dodatkową ulgę na tym materacu.

Jednak wyczucie tego materiału może powodować pewne podziały. Ludzie mają tendencję do jednego i drugiego Miłość lub uznasz, że jest dla nich zbyt odmienny, więc upewnij się, że wykorzystałeś zapewniony 100-dniowy okres próbny bez ryzyka. Jeśli chodzi o mnie, ponieważ spałem na Purple przez tak długi czas, przyzwyczaiłem się do tego wyjątkowego uczucia i jeśli od razu nie poczujesz się w nim dobrze, po miesiącu lub dwóch możesz uznać go za bardziej komfortowy.

Wszystkie materace Purple wykorzystują ten materiał w pewnym stopniu, w niektórych bardziej niż w innych. Flagowy materac Purple, Purple Original, jest niedrogi i wykorzystuje połączenie pianek podtrzymujących i zapewniających komfort z 2-calową siatką GelFlex Grid, aby zapewnić wyjątkowe uczucie i odpowiednią twardość. Purple Original jest przeceniony z okazji Dnia Pamięci, co pozwala zaoszczędzić 100 dolarów, co obniża cenę za rozmiar queen-size do 1399 dolarów.

Dokładny materac, na którym spałem tak długo, nie jest już dostępny, ale z okazji Dnia Pamięci dostępna jest zniżka na jego bezpośredni zamiennik, czyli Purple Restore Hybrid, który najbardziej polecam. To łóżko jest ulepszoną wersją cewki Purple Original. Wykorzystuje 2-calową siatkę GelFlex Grid, warstwę komfortowej pianki i kieszonkowe cewki do wsparcia z mocną piankową krawędzią, która poprawia wsparcie krawędzi. Występuje również w dwóch wersjach twardości: miękkiej i twardej. Twardy model to świetna opcja dla osób śpiących na plecach, brzuchu lub kombinowanych, natomiast miękki model jest bardziej wygodny i lepszy dla osób śpiących na boku.

Z okazji Dnia Pamięci produkt Purple Restore jest przeceniony o 300 USD, co obniża cenę do 2099 USD — jest to najniższa cena, jaką widziałem w 2024 r. Jeśli interesuje Cię również jeden z nich, możesz uzyskać dodatkowe oszczędności. Fioletowe regulowane podstawy. Podstawowy model Inteligentna podstawa w kolorze fioletowym Premium zostanie obniżona o 100 USD, jeśli kupisz pakiet i będzie on bogatszy w funkcje Fioletowa inteligentna podstawa Premium Plus Jeśli kupisz pakiet, otrzymasz zniżkę o 300 USD.

Wyprzedaż materacy w kolorze fioletowym

Materac Sugerowana cena detaliczna (królowa) Cena sprzedaży (królowa)
Fioletowy Flex 1299 dolarów 999 dolarów
Fioletowy oryginał 1499 dolarów 1399 dolarów
Fioletowy Plus 1899 dolarów 1599 dolarów
Fioletowa hybryda przywracająca 2399 dolarów 2099 dolarów
RestorePlus Hybrydowy 2999 dolarów 2699 dolarów
Przywróć Premier Hybrid 3699 dolarów 3299 dolarów
Fioletowy Odmłodzenie 5495 dolarów 4995 dolarów
Odmładzanie Plus 6495 dolarów 5995 dolarów
Odmłodzić Premiera 7495 dolarów 6995 dolarówZrodlo