CMF Watch Pro 2 prawdopodobnie zadebiutuje jeszcze w tym roku jako następca CMF Watch Pro, który został zaprezentowany we wrześniu 2023 roku. Rzekomy smartwatch nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale raporty sugerują, że może wkrótce pojawić się na rynkach. Pseudonim również nie został potwierdzony, ale niedawno na stronie certyfikującej zauważono nowy model CMF i oczekuje się, że będzie to Watch Pro 2. Prawdopodobnie będzie on dostępny z ulepszeniami w stosunku do CMF Watch Pro.

Według serwisu 91Mobiles, na stronie internetowej Bureau of Indian Standards (BIS) zauważono smartwatch o numerze modelu D398. raport. Spekuluje się, że będzie to CMF Watch Pro 2. Na liście nie ujawniono żadnych innych szczegółów na temat smartwatcha. Jednak certyfikat BIS sugeruje rychłą premierę w Indiach.

Warto zauważyć, że istniejący zegarek CMF Watch Pro był notowany na BIS pod numerem modelu D395. Podobieństwo w numeracji wskazuje, że nadchodzący smartwear będzie następcą tego pierwszego modelu. Zaleca się jednak, aby czytelnicy traktowali tę informację z przymrużeniem oka, szczególnie w odniesieniu do pseudonimu. Na początku tego roku Nic zmieniony standardy nazewnictwa dla swoich produktów audio. Ponieważ CMF jest sub-marką Nothing, nie będzie zaskoczeniem, jeśli w swoim katalogu zastosuje takie samo podejście.

Niezależnie od pseudonimu następca CMF Watch Pro prawdopodobnie będzie wyposażony w ulepszenia. Można się spodziewać, między innymi, większego wyświetlacza lub dłuższej żywotności baterii. Następny smartwatch firmy CMF by Nothing może również zawierać integrację opartą na sztucznej inteligencji, aktualizację podobną do tej, którą otrzymują istniejące produkty audio. Prawdopodobnie dowiemy się więcej na temat zegarka, oficjalnie lub poprzez przecieki i więcej ofert, w ciągu najbliższych kilku tygodni.

CMF Watch Pro jest obecnie dostępny w Indiach w cenie Rs. Urządzenie ma kosztować 3999 dolarów i jest wyposażone w kwadratowy ekran AMOLED o przekątnej 1,96 cala, baterię o pojemności 340 mAh, która ma zapewnić żywotność baterii do 13 dni oraz stopień ochrony IP68 zapewniający odporność na kurz i wodę.


Czy Nothing Phone 2 będzie następcą Phone 1, czy też będą one współistnieć? O niedawno wprowadzonym na rynek telefonie firmy i nie tylko omawiamy najnowszy odcinek podcastu Orbital Gadgets 360. Orbital jest dostępny na Spotify, Gaana, JioSaavn, Podcasty Google, Podcasty Apple, Muzyka Amazona i gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty.
Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Najnowsze wiadomości techniczne i recenzje znajdziesz na stronie Gadgets 360 X, Facebook, WhatsApp, Wątki I wiadomości Google. Aby zobaczyć najnowsze filmy na temat gadżetów i technologii, zasubskrybuj nasz Kanał Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o najlepszych influencerach, śledź nasze wewnętrzne informacje Kto to jest360 NA Instagrama I Youtube.

Google I/O 2024: DeepMind prezentuje interakcję sztucznej inteligencji opartą na wizji komputerowej w czasie rzeczywistym z projektem Astra


Wyciek zdjęć atrapy iPhone’a 16 Pro Max wskazujący na większy wyświetlacz niż iPhone 15 Pro MaxZrodlo