Google rozpoczęło udostępnianie aktualizacji Androida 15 Beta 2 dla zgodnych telefonów Pixel. Kilku producentów telefonów również udostępniło aktualizację beta dla swoich kompatybilnych telefonów i tabletów. Mówi się, że ta aktualizacja zapewnia zwiększoną produktywność, żywotność baterii i płynniejsze działanie aplikacji. Mówi się również, że zapewnia lepszą prywatność i bezpieczeństwo użytkowników. Android 15 Beta 1 został wydany w kwietniu tego roku. Wersje trzecia i czwarta mają zostać wprowadzone odpowiednio w czerwcu i lipcu/sierpniu. Poniżej znajdują się niektóre nowe funkcje i urządzenia kompatybilne z nowym Androidem 15 Beta 2.

Gigant wyszukiwania potwierdzony że Android 15 Beta 2 będzie od razu dostępny na wszystkich zgodnych telefonach Pixel. Tymczasem kwalifikuje się również kilka smartfonów, tabletów i urządzeń składanych takich marek jak Honor, iQoo, Lenovo, Nothing, OnePlus, Oppo, Realme, Sharp, Tecno, Vivo i Xiaomi.

Użytkownicy Vivo X100 i iQoo 12 w Indiach, Tajwanie, Malezji, Tajlandii, Hongkongu, Kazachstanie i Indonezji mogą pobrać aktualizację od dewelopera Vivo strona internetowa. Użytkownicy Nothing Phone 2a wraz z OnePlus 12 i OnePlus Open mogą otrzymać program Android 15 Beta przez Nic i OnePlus społecznościodpowiednio. Jednak powiedzą, że otrzymają wersję Androida 15 Beta 1, zgodnie z ich oficjalnymi wydaniami.

Program podglądu deweloperskiego Androida 15 jest także dostępny na Xiaomi 14, Xiaomi 13T Pro i 12,4-calowym Xiaomi Pad 6S Pro. Użytkownicy mogą pobrać aktualizację ze strony Xiaomi Strona wsparcia. Aktualizacja jest również wprowadzana do Realme 12 Pro+ 5G, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem społeczności Realme post.

Użytkownicy Honor Magic 6 Pro, Honor Magic V2, Tecno Camon 30 Pro 5G, Sharp Aquos Sense 8, Oppo Find X7 i Lenovo Tab Extreme również otrzymają wersję Androida 15 Beta. Aktualizacje można pobrać ze stron deweloperskich firmy.

Aktualizacja Androida 15 Beta 2 wprowadza Private Space, która jest uważana za cyfrowy sejf na aplikacje, których nie chcesz ujawniać innym. Dostęp do tych aplikacji zostanie przyznany poprzez zeskanowanie odcisków palców i/lub kodu. Dostępna jest także funkcja „Zapisz pary aplikacji”, która umożliwia użytkownikom przypinanie kombinacji aplikacji do paska zadań. Dostępna jest także funkcja Predictive Back, nowe zmiany w obrazie w obrazie i więcej typów danych w Health Connect.


Samsung zaprezentował Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Z Flip 5 wraz z serią Galaxy Tab S9 i Galaxy Watch 6 podczas swojego pierwszego wydarzenia Galaxy Unpacked w Korei Południowej. O nowych urządzeniach firmy i nie tylko rozmawiamy w najnowszym odcinku Orbital, podcaście Gadgets 360. Orbital jest dostępny na Spotify, Gaana, JioSaavn, Podcasty Google, Podcasty Apple, Muzyka Amazona i gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty.
Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – szczegółowe informacje można znaleźć w naszym oświadczeniu dotyczącym etyki.

Zrodlo