Maj narodowym miesiącem roweru! Jeśli poddałeś się kolarskiemu bakteriom i szukasz kluczowych akcesoriów, które pomogą Ci wznieść Twoją jazdę na rowerze na wyższy poziom, ta lista jest dla Ciebie. Wybraliśmy pięć akcesoriów, które naprawdę odmienią Twoje wrażenia z jazdy na rowerze – niezależnie od tego, czy Twoim celem jest szybsza jazda, bezpieczniejsza czy też z większym komfortem.

Oto pięć akcesoriów, których potrzebujesz na następną przejażdżkę:

Światło z radarem jest inteligentne i bezpieczne. (Backcountry.com)

Kup go na Backcountry.com

Kup go w sklepie Trek Bicycle

Kup go w Amazonie

Garmin Varia RTL515 zmienia zasady gry, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. To światło tylne można sparować ze smartfonem lub komputerem rowerowym i ostrzegać o pojazdach nadjeżdżających z tyłu w odległości do 300 metrów. Ma również jasne światło, doskonałą widoczność w świetle dziennym, dobrą widoczność z boku i dobrą żywotność baterii. Zdobądź go za mniej niż 200 dolarów.

Rejestruj swoje przejażdżki i monitoruj postępy za pomocą komputera rowerowego. (rower trekkingowy)

Kup go w sklepie Trek Bicycle

Kup go w Amazonie

Kup w Wahoo

Rejestruj swoje przejażdżki i monitoruj swoje postępy z łatwością za pomocą komputera rowerowego Wahoo Elemnt Roam V2, dostępnego u wielu sprzedawców za mniej niż 400 USD. Ten komputer rowerowy można sparować z telefonem, co ułatwia konfigurację i personalizację. W recenzjach zauważono, że ma większą przestrzeń na mapy, jest łatwy w obsłudze i ma bardziej kolorowy wyświetlacz.

Uzyskaj lepsze wyniki, jeśli dodasz trening w pomieszczeniu do swojej rutyny. (rower trekkingowy)

Kup go w sklepie Trek Bicycle

Kup na Zwift

Kup go w Amazonie

Trenażer rowerowy do ćwiczeń stacjonarnych świetnie nadaje się do zwiększania prędkości lub w dni, kiedy szkoda wsiadać na przejażdżkę. Inteligentny trenażer Wahoo KICKR SNAP zdobywa najwyższe oceny za swoją cenę (obecnie około 300 USD) i wydajność. Trenażer jest łatwy w konfiguracji, a recenzje mówią, że zapewnia realistyczne wrażenia z jazdy. Posiada łączność Bluetooth, dzięki czemu można łączyć się z różnymi urządzeniami w celu korzystania z aplikacji i sesji szkoleniowych.

Ta prosta konstrukcja nie zagraca kierownicy. (Knog)

Kup w Knogu

Kup go w sklepie Trek Bicycle

Kup go w Amazonie

Na górze listy dotyczącej bezpieczeństwa roweru powinien znajdować się dzwonek. To niewielki i niedrogi sposób, aby dać ludziom znać, że za nimi stoisz. Klasyczny dzwonek rowerowy Knog Oi, dostępny w cenie poniżej 20 dolarów, jest wystarczająco głośny, aby przyciągnąć uwagę, ale ma elegancki wygląd, który będzie pasował do większości rowerów i nie będzie zaśmiecał kierownicy. Ponadto jest łatwy w montażu.

Dobre rękawiczki zapewnią Ci komfort podczas dłuższych przejażdżek. (rower trekkingowy)

Kup go w sklepie Competition Cyclist

Kup go w sklepie Trek Bicycle

Kupisz w Scheels

Zapewnij swoim dłoniom dodatkową ochronę podczas jazdy za pomocą rękawiczek. Te rękawice Rapha Core Mitts, w cenie poniżej 45 dolarów, mają prostą konstrukcję i zapewniają doskonałą przyczepność i wyczucie kierownicy w każdych warunkach pogodowych. Te rękawice rowerowe redukują również wibracje na drodze, zapewniając komfort jazdy.

Więcej ofert znajdziesz na stronie www.foxnews.com/category/deals

Zrodlo